امروز: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65598
تاریخ انتشار: ۲:۱۱ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۸
چاپ این نوشته
Share
به مناسبت ماه مبارک رمضان

رئیس اداره ارشاد نطنز گفت: این نمایشگاه محصولات قرآنی در چهار بخش فروش کتاب های قرآنی، بخش کودک و نقاشی، مسابقات روخوانی قرآن برای کودکان و پازل و بازی های قرآنی دایر شده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز نمایشگاه محصولات قرآنی پیش از ظهر امروز با همکاری شهرداری نطنز، کسبه فروشگاه ۱۴ معصوم (ع) و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در زیرزمین فروشگاه و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان افتتاح شد.

رئیس اداره فرهنگ و اردشاد اسلامی نطنز در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: به مناسبت ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن و به منظور ترویج فرهنگ و معارف قرآنی و دینی، تصمیم گرفته شد تا این نمایشگاه با عنوان «میهمان خدا» در محل فروشگاه چهارده معصوم علیهم السلام نطنز افتتاح شود.

علی مشربی افزود: این نمایشگاه محصولات قرآنی در چهار بخش فروش کتاب های قرآنی، بخش کودک و نقاشی، مسابقات روخوانی قرآن برای کودکان و پازل و بازی های قرآنی دایر شده است.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری نطنز و همچنین موسسه پیام قیوم افتتاح شده است و در آن بخش های مختلف بزرگسالان و کودکان پیش بینی و به لزوم توجه والدین به تربیت قرآنی کودکان نیز پرداخته شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نطنز بخش های ویژه کودکان این نمایشگاه را شامل قرآن بخوان و جایزه بگیر و نقاشی کودکان عنوان و خاطر نشان کرد: محصولات فرهنگی قرآنی در کنار صدها عنوان کتاب مذهبی، فرهنگی و اجتماعی دیگر با تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصد در معرض بازدید مردم قرار گرفته است.

این نمایشگاه تا ۱۳ خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۴ و ۱۷ تا ۲۰ به روی علاقه مندان باز است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها