امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65555
تاریخ انتشار: ۳:۱۳ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۴
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز با تاکید بر این که اقتصاد کشور با برجام اروپایی هم شکوفا نمی شود، گفت: دولت تدبیر و امید وعده حل تمامی مشکلات کشور را داده بود اما با بی تدبیری خود امید مردم را ناامید کرد و باعث شد تا شیاطین کلاه گشادی را در بحث برجام بر سر آن ها بگذارد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن گرامیداشت سالروز وفات حضرت خدیجه (س)، اظهار کرد: این بانوی بزرگ اسلام تمام ثروت خود را در راه اسلام هزینه کرد و ما وظیفه داریم تا به خاطر موقعیت فعلی مسلمانان برای اجرای احکام الهی، شخصیت ایشان را همواره پاس بداریم.

حجت الاسلام روح الله امینی سالروز ولادت کریم اهل بیت (ع) و روز اکرام را گرامیداشت و از بانیان خیر خواست تا از اسراف و تبذیر در این زمان خودداری و صرفا فعالیت های خیرخواهانه را معطوف به اقشار محروم و نیازمند کنند.

وی به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع مسئولان و دولتمردان در مورد مسائل مهم کشور و به خصوص بحث برجام اشاره کرد و گفت: به تمامی این منویات و توصیه ها که همگی به خاطر تسلط ایشان بر مسائل کلی کشور در حوزه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و غیره است باید توجه و به دقت عمل شود.

خطیب جمعه نطنز تصریح کرد: رهبر انقلاب در این دیدار شروطی را برای ادامه دادن برجام با اروپایی ها مطرح کردند که تمامی آن ها حاصل بازشناسی و تشریح تجربیات جمهوری اسلامی در قبال مذاکره با این کشورها و دشمنی آن ها یا جمهوری اسلامی بوده است.

وی با تاکید بر این که اقتصاد کشور با برجام اروپایی هم شکوفا نمی شود، گفت: دولت تدبیر و امید وعده حل تمامی مشکلات کشور را داده بود اما با بی تدبیری خود امید مردم را ناامید کرد و باعث شد تا شیاطین کلاه گشادی را در بحث برجام بر سر آن ها بگذارد.

حجت الاسلام امینی ادامه داد: تمامی دشمنی دشمنان انقلاب به خاطر پیشرفت های چشمگیری است که جمهوری اسلامی در حوزه های گوناگون به آن دست یافته است و اگر این گونه نبود و آن ها منافع حاصل از زورگویی و بی عدالتی خود را در مقابل این پیشرفت ها در خطر نمی دیدند هرگز دشمنی نمی کردند.

وی با بیان این که جنگ اقتصادی آمریکا علیه جمهوری اسلامی یک اتفاق جدید نیست، افزود: آن ها از همه ترفندهای خود در بخش های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، داروئی و رسانه ای استفاده کرده اند تا طرح براندازی را به سرانجام برسانند ولی به لطف خداوند تمام توطئه های آن ها شکست خورده و به شرط ادای وظیفه مسئولان بازهم شکست خواهند خورد و ملت پیروز این جنگ اقتصادی خواهند شد.

امام جمعه نطنز خاطر نشان کرد: شرط بزرگ پیروزی بر دشمن خداباوری مسئولان است، مسئولان در کشوری که قرار است زمینه ساز حکومت حضرت مهدی (عج) در جهان باشد باید خداباور بوده و ظرفیت ها و توان داخل که بعضا بسیاری از آن ناآگاهند را درک کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها