امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65551
تاریخ انتشار: ۱:۵۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۳/۴
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود تکمیل باند دوم جاده بادرود به کاشان را از مطالبات اصلی مردم شهرهای بادرود و خالدآباد و همچنین روستاهای بخش امامزاده برشمرد و خاطر نشان کرد: باند دوم اگرچه در دست احداث است اما با توجه به این که این محور همچنان قربانی می گیرد امیدواریم مسئولان راه در شهرستان های کاشان، نطنز و استان اصفهان نسبت به تکمیل این مسیر هرچه زودتر اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های نماز جمعه این هفته چهارم خردادماه روز مقاومت و پایداری شهر دزفول به عنوان شهر موشک ها را گرامیداشت و اظهار کرد: برخلاف این که این شهر بیش از ۲۰۰ بار در طول جنگ موشک باران شد اما مردم در شهر ماندند و مقاومت کردند و حتی نماز جمعه را نیز برپا داشتند.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی پنجم خرداد روز نسیم مهر را نیز گرامیداشت و افزود: این روز، روز حمایت از خانواده های زندانیان بی گناه است و امیدواریم با ورود خیران فعال به این حوزه، مشکلات این گروه که همیشه در معرض انواع آسیب های اجتماعی نیز قرار دارند، مرتفع شود.

وی به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان کشور اشاره کرد و گفت: رهبر انقلاب در این دیدار با تاکید بر دشمنی دیرینه آمریکایی ها با مبانی و آرمان های نظام و انقلاب، توطئه های آن ها را به شرط ادای وظیفه مسئولان شکست خورده خواندند.

خطیب جمعه بادرود ادامه داد: رهبر انقلاب با تشریح و بازخوانی دشمنی آمریکایی ها، برای ادامه دادن برجام با اروپایی ها شروطی را تعیین کردند که امیدواریم این شرط ها نه به مانند قبل، بلکه به صورت کامل و جامع رعایت شود تا منافع جمهوری اسلامی در مقابل اروپایی هایی که خواسته های آمریکا را دنبال می کنند، تضمین شود.

وی با تاکید بر این که این بار نیز نباید مدیریت کشور در حوزه های مختلف و به خصوص در بحث برجام بسته به مذاکرات با اروپایی ها باشد، بیان کرد: تیم مذاکره کننده در دور جدید مذاکرات باید با اقتدار، عزت و اعتماد به نفسی که پشتوانه ۸۰ میلیونی از جمعیت ایران را به همراه دارد، وارد شود.

حجت الاسلام قاسمی تاکید کرد: گره زدن اقتصاد کشور به برجام بزرگترین اشتباه محاسباتی مسئولان بود که باعث به وجود آمدن مشکلات دامن گیری در این حوزه شده است و باید تلاش شود تا کشور از این وضعیت خطرناک خارج شود.

وی پاسخ قاطع و انقلابی به سخنان سخیف و گستاخانه وزیر خارجه آمریکا را از وظایف اصلی مسئولان دولتی برشمرد و افزود: نه اروپایی ها و نه هیچ کشور دیگری برای اقتصاد ایران دل نمی سوزاند بلکه باید با بستن کمر همت و با تکیه بر داشته ها و ظرفیت های بی نظیر داخلی به مانند کشورهای آسیای شرقی، اقتصاد خود را رشد و توسعه دهیم.

امام جمعه بادرود با اشاره به هفته کمک به محرومان و مستضعفان از اقشار مختلف مردم، مسئولان و خیران خواست تا به خاطر موقعیت زمانی در ماه مبارک رمضان و تاثیرات مادی و معنوی چشمگیر دستگیری در این ماه نسبت به زمان های دیگر، از این فرصت برای یاری محرومان و مستضعفان استفاده کنند.

وی تکمیل باند دوم جاده بادرود به کاشان را از مطالبات اصلی مردم شهرهای بادرود و خالدآباد و همچنین روستاهای بخش امامزاده برشمرد و خاطر نشان کرد: باند دوم اگرچه در دست احداث است اما با توجه به این که این محور همچنان قربانی می گیرد امیدواریم مسئولان راه در شهرستان های کاشان، نطنز و استان اصفهان نسبت به تکمیل این مسیر هرچه زودتر اقدام کنند.

حجت الاسلام قاسمی همچنین به خسارت های فراوان سیل در یک ماهه اخیر به راه ها و مزارع کشاورزی در شهرها و روستاهای منطقه، از مسئولان شهرستان خواست تا با اصلاح مسیرها جلوی خسارت های بیشتر در آینده را بگیرند.

تالاب طرق در تاریخ ۷ام ، خرداد ۱۳۹۷:

وایضا دوبانده شدن جاده قدیمی وگردشگری کاشان، نطنز، طرق ،مورچه خورت.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها