امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 65506
تاریخ انتشار: ۳:۱۹ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۲/۲۸
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز با تاکید بر این که مسئولانی که برجام را رقم زدند باید از ملت و رهبری عذرخواهی کنند، گفت: متاسفانه کسانی که نه تنها مسئولیت برجام را برعهده گرفته بلکه شروط رهبر معظم انقلاب را نیز نادیده گرفته اند تلاش می کنند تا رهبر انقلاب را علت این ناکارآمدی قلمداد کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر، اظهار کرد: سوم خرداد نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و دفاع مقدس است که در آن رزمندگان اسلام با مقاومت، ایثار و فداکاری توانستند در عملیات بیت المقدس این شهر را از چنگال دشمنان نظام و انقلاب نجات دهند.

حجت الاسلام روح الله امینی افزود: مقاومت در بین ملت های مسلمان که خود پرچمدار اسلام و اهل بیت علیهم السلام هستند یکی از واجبات و از ضروریات زندگی است و بدون شک اگر در راه خدا و در برابر دشمنان مقاومت کنیم نقشه های دشمن به ما ضرری نمی رساند.

وی با تاکید بر این که بر طبق آموزه های قرآنی کسانی که در برابر دشمنان دین و اهل بیت (ع) ایستادگی می کنند مشمول امدادهای غیبی نیز خواهند شد، گفت: دشمنان تلاش می کنند تا دین را از جامعه و از مردم جدا کنند چرا که به خوبی می دانند آن چه با عث رشد و تعالی ملت، نظام و انقلاب شده است در سایه حاکمیت و قدرت دین اسلام به دست آمده است.

خطیب جمعه نطنز تصریح کرد: دین اسلام در میدان عملیاتی همه امکانات رشد و تعالی در محورهای مادی و معنوی را به مردم داده است و آن ها نیز نگران این هستند که این قدرت حاکمیت دین منافع نامشروعشان را در نقاط مختلف جهان به خطر بیاندازد.

وی با بیان این که بعضی از نواقص موجود حاصل ناکارآمدی بعضی از مسئولان است نه ناتوانی دین، ادامه داد: امدادهای غیبی خداوند در لحظه لحظه انقلاب اسلامی جریان دارد و مسئولان باید با این امید و باور وارد میدان عمل شده و به جنگ کمبودها و نواقص بروند.

امام جمعه نطنز به انتقال سفارت آمریکا به قدس شریف اشاره و بیان کرد: این یک حرکت وحشیانه و تلاش برای هرج و مرج طلبی است که منجر به شهادت بیش از ۶۰ نفر از مردم مظلوم فلسطین شد اما این وحشی گری که به خاطر شکستن جبهه مقاومت شکل می گیرد تنها شمار معکوس برای نابودی اسرائیل را تسریع می بخشد.

وی به خروج آمریکا از برجام و تلاش مسئولان برای ادامه دادن این توافق با اروپایی ها اشاره کرد و افزود: مسئولان در حالی از ادامه همکاری با اروپایی ها در برجام سخن می گویند که همین اروپایی ها خواسته های آمریکا در برجام از قبیل محدودیت های همیشگی هسته ای، کاهش برد موشک ها، عدم حمایت از جبهه مقاومت و جلوگیری از نفوذ معنوی انقلاب اسلامی را دنبال می کنند.

حجت الاسلام امینی با تاکید بر این که مسئولانی که این برجام را رقم زدند باید از ملت و رهبری عذرخواهی کنند، گفت: متاسفانه کسانی که نه تنها مسئولیت برجام را برعهده گرفته بلکه شروط رهبر معظم انقلاب را نیز نادیده گرفته اند تلاش می کنند تا رهبر انقلاب را علت این ناکارآمدی قلمداد کنند.

وی با بیان این که امروز روز وحدت در سایه ولایت است نه اروپایی ها، خاطر نشان کرد: اگر مسئولان طبق آموزه های دینی به قرآن و آموزه های آن باور داشته باشند، منفعت آینده اسلام ملت را در نظر بگیرند و به داشته های داخلی تکیه کنند به طور حتم پیروز خواهیم شد و این یک وعده الهی است.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها