امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 65500
تاریخ انتشار: ۱:۴۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۲/۲۸
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود گفت: از مقام ارشد انتظامی خواسته شد تا با توجه به گستردگی بخش و موقعیت شغلی مردم نسبت به اعطای تجهیزات بیشتر به کلانتری های دو شهر بادرود و خالدآباد اقدام شود که سردار معصوم بیگی نیز قول مساعد برای تامین امکانات و نیروی انسانی را داد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به حلول ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: این ماه مبارک ماه ارتباط با فضیلت ها و تمرین برای دوری جستن از رذیلت ها است و بدون شک هر کس از ظرفیت این ماه بزرگ استفاده کند رستگار و هرکس بی اعتنا باشد پشیمان خواهد شد.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی از همگان خواست تا ضمن حفظ حرمت این ماه در زمان ها و مکان های مختلف، مشوق بهره گیری نسل های جوان و نوجوان به روش های گوناگون از این ماه پرفضیلت باشند.

وی با محکوم کردن اقدام رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارت این کشور به قدس شریف، بیان کرد: این اقدام گستاخانه ترامپ نه تنها به استحکام پایه های این رژیم جعلی منجر نمی شود بلکه در مقابل، خون پاک مجاهدین فلسطینی اعم از پیر و جوان، کودک و نوجوان و زنان باعث رشد و توسعه انتفاضه ملت فلسطین علیه این اقدام تجاوزکارانه خواهد شد.

خطیب جمعه بادرود تصریح کرد: ملت بزرگ ایران با پیروی از اصول خود و طبق منویات امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب تا نابودی کامل این رژیم جعلی از روی زمین از ملت مظلوم فلسطین حمایت خواهد کرد تا به فضل الهی ریشه این جرثومه فساد تا بیست و پنج سال دیگر کنده شود.

وی به حضور فرمانده انتظامی استان اصفهان در شهرهای بادرود و خالدآباد اشاره کرد و گفت: با توجه به خدمات قابل توجهی که مجموعه نیروی انتظامی در سطح بخش امامزاده و آن هم با حداقل امکانات و کمبود نیروی انسانی انجام داده است، از مقام ارشد انتظامی خواسته شد تا با توجه به گستردگی بخش و موقعیت شغلی مردم نسبت به اعطای تجهیزات بیشتر به کلانتری های دو شهر بادرود و خالدآباد اقدام شود که سردار معصوم بیگی نیز قول مساعد برای تامین امکانات و نیروی انسانی را داد.

حجت الاسلام قاسمی سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر در عملیات بیت المقدس را گرامیداشت و تاکید کرد: سوم خرداد روزی بود که تفکر و فرهنگ بسیجی و مقاومت به نتیجه رسید و ملت مسلمان به این باور رسید که می توان با مدیریت صحیح، اسلام را فاتح جهان کرد.

وی همچنین برگزاری موفقیت آمیز انتخابات پارلمان عراق را به مردم این کشور تبریک گفت و افزود: مردمی که چند دهه زیر سلطه صدام جنایتکار بوده و مدتی نیز گرفتار داعش بودند توانستند با مقاومت، سرنوشت خود را خودشان رقم بزنند.

امام جمعه بادرود به توصیه های قرآنی رهبر معظم انقلاب در دیدار با جامعه قرآنی اشاره و تصریح کرد: بسیاری از کشورهای منطقه در اداره امور داخلی خود و موضع گیری صحیح در برابر دشمنان خارجی ناتوان هستند و این زبونی و ناتوانی به خاطر دوری از قرآن و پشت پا زدن به این کتاب آسمانی است.

وی خاطر نشان کرد: انس ملت مسلمان به قرآن و عمل به آن به طور حتم آن ها را به وعده حتمی الهی مبنی بر پیروزی بر دشمنان خواهد رساند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها