امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65494
تاریخ انتشار: ۲:۵۹ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان نطنز:

رئیس اداره منابع طبیعی نطنز گفت: مأمورین اداره منابع طبیعی شهرستان با همراهی ماموران انتظامی در تاریخ ۲۴ اردیبهشت در منطقه آب سنجد میزان ۱۳ هزار و ۶۹۶ متر مربع از اراضی ملی که توسط یکی از معدن داران تصرف و در آن ساخت و ساز شده بود را رفع تصرف کردند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سعید زمانی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران از اجرای دستور قاضی شعبه اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب نطنز مبنی بر رفع تصرف از اراضی ملی در نطنز خبر داد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نطنز افزود: مأمورین اداره منابع طبیعی شهرستان با همراهی ماموران انتظامی در تاریخ ۲۴ اردیبهشت در منطقه آب سنجد میزان ۱۳ هزار و ۶۹۶ متر مربع از اراضی ملی که توسط یکی از معدن داران تصرف و در آن ساخت و ساز شده بود را رفع تصرف کردند.

وی همچنین اضافه کرد: یک باب استخر و دیوار احداثی در این محدوده تخریب و اراضی ملی به حالت اولیه اعاده و تحویل نمایندگان اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان نطنز شد.

زمانی گفت: با احتساب تخریب یک باب ساختمان غیر مجاز که توسط یکی دیگر از معدن داران به مساحت یک هزار و ۳۶۷ ساخته شده بود و رفع تصرف از آن قسمت، در مجموع ۱۵ هزار متر اراضی ملی در نطنز و در روزهای اخیر رفع تصرف شده است.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها