امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65491
تاریخ انتشار: ۱۲:۱۸ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۶
چاپ این نوشته
Share
مدیرعامل مجتمع فولاد و ذوب‌آهن نطنز خبر داد؛

مدیر عامل مجتمع فولاد و ذوب آهن نطنز گفت: با راه اندازی خط تولید میلگرد صنعتی و آغاز تولید انبوه آن، زمینه اشتغال ۵۰۰ نفر فراهم شده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به نقل از ایسنا جواد توکلی طرقی در مراسم گرامیداشت بیست و پنجمین سالروز آغاز به کار مجتمع فولاد نطنز، اظهار کرد: در سال حمایت از کالای ایرانی، با آغاز به کار تولید انبوه میلگرد صنعتی در مجمتع فولاد نطنز، زمینه اشتغال ۵۰۰ نفر فراهم شد.

وی افزود: این خط تولید که پیش از این راه اندازی شده بود، به تولید انبوه رسیده و کشور را از ورود این کالا بی نیاز کرده است.

مدیر عامل فولاد نطنز با بیان اینکه میلگرد صنعتی برای ساخت الکترود، سیم خاردار، پیچ و مهره و موارد تخصصی دیگر استفاده می شود، گفت: راه اندازی این خط تولید برای کشور ۵۰۰ میلیون یورو صرفه اقتصادی داشته است و امروز ایران را از این محصول بی نیاز کرده ایم.

وی تصریح کرد: این مجموعه با استفاده از تولید آهن اسفنجی که آن هم در داخل ایران تولید شده است، اقدام به تولید شمش و سپس تولید انواع میلگرد صنعتی در سایز های مختلف کرده است.

توکلی طرقی خاطرنشان کرد: این واحد صنعتی که به عنوان تنها مرکز دارای زنجیره کامل تولید محصولات صنعتی و به عنوان بزرگترین واحد تولید محصولات فولادی صنعتی و ساختمانی است، قادر است نیازهای کارخانجات زیر دست را بدون نیاز به خارج از کشور تامین کند.

از طرقرود تا زنده رود در تاریخ ۲۷ام ، اردیبهشت ۱۳۹۷:

باسمه تعالی
با سپاس از کار آفرینان منطقه ،مردم طرق امیدوار بودند این همشهری متموّل لااقل محل مدفن پدر ومادرشان که که زمین وسیعی است و در کنار شهرک شهید بهشتی طرق قرار دارد را به مسجدی تبدیل نمایند تا هم مردم شهرک و مسافرین عبوری از آن استفاده کنند و هم فاتحه ای برای مرحومان مذکور بفرستند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها