امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65463
تاریخ انتشار: ۵:۵۴ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۲
چاپ این نوشته
Share
مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج:

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج گفت: بسیج در سال گذشته ۱۱ میلیون نفر را به اردوهای مختلف بسیج در سطح کشور اعزام کرده است که این اعزام شامل پنجاه میلیون نفر روز نقل و انتقال می شود

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج به دعوت مرتضی صفاری نطنزی نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر و به منظور بررسی ظرفیت های گردشگری نطنز صبح امروز در این شهر حضور یافت.

سرتیپ دوم پاسدار یعقوب سلیمانی عصر امروز در حاشیه بازدید از مسجد جامعه نطنز در جمع خبرنگاران با بیان این که شهرستان نطنز دارای بستر مناسب و مطلوب در حوزه گردشگری است، اظهار کرد: پس از صنعت های مهمی مثل نفت، خودرو و غیره، گردشگری هم می تواند از جمله صنایع مهمی باشد که در آینده نیاز ما به آن بیشتر خواهد شد.

وی افزود: با توجه به پتانسیل بالای بخش گردشگری و شرایط ویژه کشور در چهار فصل از نظر طبیعی و جغرافیای خاص و همچنین آثار تاریخی و جذابیت های بخش مذهبی، امیدواریم بتوانیم در آینده شاهد توسعه بیشتر بخش گردشگری در سطح کشور باشیم.

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج تصریح کرد: امروز در نطنز با توجه به این که آثار تاریخی، بقاع متبرکه و طبیعت زیبایی که در آن وجود دارد، زمینه رشد صنعت گردشگری در آن نیز فراهم است.

سرتیپ دوم پاسدار سلیمانی تاکید کرد: یکی از اهداف مهم سپاه و بسیج فعالیت در بخش گردشگری است چرا که اعتقاد بر این است که گسترش صنعت گردشگری به همراه خود می تواند سایر صنایع را هم رونق بخشد تا مردم بتوانند از عواید آن بهره مند شوند.

وی بیان کرد: بسیج در سال گذشته ۱۱ میلیون نفر را به اردوهای مختلف بسیج در سطح کشور اعزام کرده است که این اعزام شامل پنجاه میلیون نفر روز نقل و انتقال می شود، اردوهای راهیان نور نیز به عنوان اردوهای گردشگری مذهبی مورد توجه قرار گرفته است و تلاش می کنیم تا با همگرایی و هم افزایی هایی بیشتر با مسئولان، بتوانیم اردوهای بیشتری را در شهرستان نطنز برگزار کنیم.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها