امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65457
تاریخ انتشار: ۳:۴۱ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز گفت: اروپایی ها در قضیه برجام نوکر آمریکا هستند و با این که بر ماندن در برجام تاکید می کنند اما در اصل سه موضوع عدم حمایت جمهوری اسلامی از محور مقاومت، محدودیت موشکی کشور و مادام العمر شدن محدودیت های هسته ای که از خواسته های آمریکا است را دنبال می کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک هفته هلال احمر اظهار کرد: اعضای جمعیت هلال احمر همواره در بسیاری از مشکلات حضور داشته و پا به رکاب و بسیجی وار بسیاری از گره ها را باز کرده اند.

حجت الاسلام روح الله امینی با اشاره به روز روابط عمومی، افزود: بعضی از ادارات شهرستان نطنز برخورد مطلوبی با ارباب رجوع ندارند و شان آن ها با مراجعه به آن ادارات حفظ نمی شود، این مساله نیز با فرماندار در میان گذاشته شده است و امیدوراریم با تذکر به آن ها این روند بهبود یابد.

وی به سالروز تحریم تنباکو توسط میرزای شیرازی در سال ۱۲۷۰ اشاره کرد و گفت: با این فتوای تاریخی خطر جدی استعمار انگلیس بر سر ایران برداشته شد و ناصرالدین شاه به زانو درآمد اما دشمن رمز پیروزی مردم مسلمان ایران در پیروی از روحانیت را فهمید.

خطیب جمعه نطنز با تاکید بر این که دشمنان تمام تلاش خود را برای مخدوش کردن چهره روحانیت به کار گرفته اند، تصریح کرد: یکی از مهم ترین اهداف دشمنان انقلاب که در شبکه های اجتماعی بیگانه نیز دنبال می شود، ضربه زدن به مقام روحانیتی است که بدون هیچ چشمداشت مادی، فقط برای دین و مردم خدمت می کنند، آن ها می خواهند روحانیت را بزنند تا سر بزنگاه نتوانند علیه دسیسه های آن ها اقدامی انجام دهند.

وی به موضوع برجام و خارج شدن آمریکا از برنامه جامع اقدام مشترک اشاره و بیان کرد: موضوع برجام، مذاکره و اعتماد به آمریکا از اول اشتباه بود اما متاسفانه مسئولان کشور به هیچ یک از سخنان رهبر معظم انقلاب که به اقرار بسیاری از خارجی ها از سیاستمدارترین افراد در جهان است گوش نداده و فرجام برجام را به این جا رساندند.

حجت الاسلام امینی از صحبت ها برای ادامه دادن برجام با کشورهای اروپایی نیز انتقاد کرد و با تاکید بر این که مسئولان باید دشمن شناس شوند، گفت: اروپایی ها در قضیه برجام نوکر آمریکا هستند و با این که بر ماندن در برجام تاکید می کنند اما در اصل سه موضوع عدم حمایت جمهوری اسلامی از محور مقاومت، محدودیت موشکی کشور و مادام العمر شدن محدودیت های هسته ای که از خواسته های آمریکا است را دنبال می کنند.

وی نقش مجلس در این زمان حساس را در راهبری امور به سمت تامین منافع ملت حیاتی خواند و تاکید کرد: بدون شک اگر کسی در این موقعیت بسیار حساس تصمیم اشتباهی بگیرد مورد لعن و نفرین نسل های آینده قرار خواهد گرفت.

امام جمعه نطنز رمز پیروزی را در مقاومت و گوش دادن به فرامین رهبر معظم انقلاب دانست و اضافه کرد: مسئولان باید هوشیاری خود را حفظ کنند تا مبادا تصمیمی گرفته نشود که به عزت و استقلال ملت ایران ضربه وارد کند.

وی به موشک پرانی های اخیر اسرائیل به سوریه اشاره کرد و این دست و پا زدن های اسرائیل را نشانه درماندگی خواند و خاطر نشان کرد: رژیم صهیونیستی با این اقدامی که از روی استیصال صورت می دهد لحظه مرگش را نزدیک تر می کند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها