امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65450
تاریخ انتشار: ۱:۵۳ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۲/۲۱
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود گفت: همان طور که در بحث دفاعی و نظامی در دنیا از قدرتمند ترین ها هستیم، اگر حوزه اقتصادی را با فعالیت های ابتکاری و مدیریت جهادی درمان کنیم هرگز این اقتصاد در برابر هیچ تحریمی صدمه پذیر نخواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن انتقاد شدید از عملکرد آمریکایی ها در طول اجرای برجام و تصمیم اخیر آن ها بر خارج شدن از آن اظهار کرد: خروج آمریکایی ها از برجام را به فال نیک می گیریم و به طور حتم ملت ایران از این تصمیم آمریکا به عنوان یک فرصت استفاده خواهند کرد تا در آینده مشخص شود که این خروج برای جمهوری اسلامی ایران یک نعمت بوده است.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی افزود: همان طور که رهبر معظم انقلاب بارها تاکید می کردند، آمریکایی ها باز هم بر اساس تجارب قبلی جمهوری اسلامی ایران، بی اعتمادی خود را نه تنها برای ملت ایران بلکه برای جهانیان به اثبات رساندند.

وی با تاکید بر این که جمهوری اسلامی در سایه تحریم ها در بسیاری از حوزه ها به رشد و پیشرفت چشمگیری رسیده است، گفت: این که آمریکا بعد از خروج از برجام به طور مداوم بر طبل تحریم ها می کوبد، به طور حتم مردم را از اهداف و آرمان های خود بازنخواهد داشت همانطور که قبل از برجام نیز به طور مستمر و با هزینه های نجومی تلاش می کردند تا با بهانه های واهی طرح براندازی را اجرا کنند.

خطیب جمعه بادرود خطاب به مسئولان با تاکید بر ضرورت تحقق شعار سال برای مصون مانند اقتصاد جامعه از هجمه های خارجی، تصریح کرد: همان طور که در بحث دفاعی و نظامی در دنیا از قدرتمند ترین ها هستیم، اگر حوزه اقتصادی را با فعالیت های ابتکاری و مدیریت جهادی درمان کنیم هرگز این اقتصاد در برابر هیچ تحریمی صدمه پذیر نخواهد بود.

وی پیروزی حزب الله در انتخابات اخیر این کشور را به ملت لبنان و جبهه مقاومت تبریک گفت و ادامه داد: این حضور مردم در صحنه و رقم خوردن پیروزی حزب الله، نشان از درایت و فهم بالای سید حسن نصرالله در مدیریت بحران سیاسی اخیر در لبنان که به دست آمریکا، اسرائیل و آل سعود رقم خورده بود، داشت و مردم لبنان با این انتخاب خود نشان دادند که حنای دشمنان مقاومت و به خصوص آل سعود دیگر برای آن ها رنگی نخواهد داشت.

حجت الاسلام قاسمی به ایام آخر ماه شعبان و دهه نکوداشت مساجد اشاره کرد و با تشریح نقش مثبت مساجد در ساماندهی فعالیت ها در امور اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و هنری، افزود: با توجه به این نقش های مهم و قداست بالای این مکان های معنوی، در آستانه ماه مبارک رمضان باید فضایی در مساجد ایجاد شود که جوان و نوجوان را به سوی خود جذب کند.

وی همچنین با اشاره به درپیش بودن ماه مبارک رمضان به عنوان ماه میهمانی خدا و نزول قرآن، اظهار امیدواری کرد تا هر شخص در هر پست و مقامی که هست تلاش کند تا هم زمینه برای بهره بردن اقشار مختلف مردم و به خصوص نسل های جوان و نوجوان از فیوضات این ماه الهی فراهم شود و هم آن ها بتوانند نفس خود را در راه حرکت به سمت دین تقویت کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها