امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65440
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۰
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره هواشناسی نطنز خبر داد:

رئیس اداره هواشناسی نطنز از افزایش ۱۵ درصدی بارش ها نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: از شب گذشته تا صبح امروز ۷٫۲ میلیمتر باران در شهر نطنز، ۶٫۵ میلیمتر در بادرود، ۲۲ میلیمتر در یارند و هشت میلیمتر در میلاجرد باران باریده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز ناصر عزیزی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اطلاعیه و اخطارهای قبلی، شهرستان نطنز عصر دیروز تا بامداد امروز وزش باد شدید و بارش قابل توجه باران در سطح خود و به خصوص در دهستان برزرود را شاهد بود.

ناصر عزیزی افزود: شدت بارش ها در بعضی از مناطق باعث جاری شدن روان آب و سیل در مسیل های فصلی شد.

وی تصریح کرد: با احتساب بارش های شب گذشته، میزان بارش در سال زراعی جدید در نطنز به ۱۵۱٫۸ میلیمتر رسیده است در حالی که این میزان در سال گذشته ۱۳۲٫۲ میلیمتر بود.

رئیس اداره هواشناسی نطنز از افزایش ۱۵ درصدی بارش ها نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: از شب گذشته تا صبح امروز ۷٫۲ میلیمتر باران در شهر نطنز،  ۶٫۵ میلیمتر در بادرود، ۲۲ میلیمتر در یارند و هشت میلیمتر در میلاجرد باران باریده است.

وی با بیان این که ابیانه با ۳۹ میلیمتر بارش رکورد دار بارش های شب گذشته در سطح شهرستان بود، گفت: میزان جمع بارش‌ ها در سال زراعی جاری در بادرود به ۷۳ میلیمتر، در یارند به ۲۱۵ میلیمتر، در میلاجرد به ۱۰۵ میلیمتر و در ابیانه به ۲۳۷ میلیمتر رسیده است

عزیزی از فعال بودن این سامانه رگباری تا روز جمعه در سطح شهرستان خبر داد.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

به نقل از در تاریخ ۲۷ام ، اردیبهشت ۱۳۹۷:

رئیس شورای اسلامی مورچه‌خورت:
سیلاب جاده قدیم مورچه‌خورت حادثه جانی نداشته است
رئیس شورای اسلامی روستای مورچه‌خورت گفت: سیلاب جاده قدیم طرق‌رود به مورچه‌خورت به تعدادی از خودروهای سبک خسارت وارد کرد اما خسارت جانی نداشته است.

مصطفی عظیمی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: سیلاب در جاده قدیم طرق‌رود به مورچه‌خورت به تعدادی از خودروهای سبک خسارت زد اما خسارت جانی نداشته است.

وی افزود: با اقدام به‌موقع نیروهای محلی، سیلاب پیش از آن‌که وارد روستای مورچه‌خورت شود به مسیل‌های امامزاده و علی‌آباد، منتقل شد.

رئیس شورای اسلامی روستای مورچه‌خورت خاطرنشان کرد: این سیلاب منجر به آن شد که تعدادی از خودروهای سبک که از مسیر جاده قدیم طرق‌رود نطنز به مورچه‌خورت رفت‌وآمد می‌کردند واژگون شوند.

عظیمی اظهار داشت: پلیس راهنمایی و رانندگی با حضور به‌ موقع و اطلاع‌رسانی به رانندگان محلی از خسارت بیشتر به صاحبان خودروهای سواری جلوگیری کرده است.

رئیس شورای اسلامی روستای مورچه‌خورت اضافه کرد: این سیلاب به جاده قدیم خسارت زیادی وارد کرده است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها