امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65413
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۳ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۸
چاپ این نوشته
Share
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان اصفهان:

معاون امور اجتماعی بهزیستی اصفهان با اشاره به تعداد ۹ هزار و ۲۰۰ زن سرپرست خانوار مددجو در استان اصفهان، گفت: این زنان زیر پوشش اداره بهزیستی قرار دارند و به طور مستمر از خدمات ماهانه مددکاری و حمایتی از جمله مستمری ماهانه برخوردار هستند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز شهر نطنز امروز میزبان همایش یک روزه کارشناسان مسئول دفتر توانمندی زنان و خانواده ادارات بهزیستی شهرستان های استان اصفهان در مجموعه گردش پذیر قصر جهان بود.

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان اصفهان در این همایش که عصر امروز به پایان رسید در گفتگویی با بیان این که در این همایش کارشناسان مسئول دفتر توانمندی زنان و خانواده از ۲۴ شهرستان حضور دارند، اظهار کرد: بررسی نحوه اجرای برنامه ها و طرح های توانمندسازی زنان و خانواده های تحت پوشش بهزیستی اصفهان در این همایش مورد بررسی قرار گرفت.

مجتبی ناجی با اشاره به تعداد ۹ هزار و ۲۰۰ زن سرپرست خانوار مددجو در استان اصفهان، افزود: این زنان زیر پوشش اداره بهزیستی قرار دارند و به طور مستمر از خدمات ماهانه مددکاری و حمایتی از جمله مستمری ماهانه برخوردار هستند.

وی تصریح کرد: برای شکوفایی استعدادها و پتانسیل های اعضای این خانواده ها ساز و کارهایی پیشنهاد شده است و از تمام ظرفیت های موجود برای توانمندی آن ها استفاده خواهد شد.

معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: تامین شهریه، هزینه تحصیل و ازدواج خانواده ها و همچنین تامین ودیعه مسکن، اشتغال و کاریابی از جمله خدمات بهزیستی به این افراد است.

وی با اشاره به فعالیت های انجام شده در حوزه توانمند سازی زنان در شهرستان نطنز گفت: مرکز نگهداری دختران و کمک به اجرای فعالیت های مختلف از جمله کارهای اقتصادی توسط زنان سرپرست خانوار با عنوان قاصدک نطنز از جمله اقداماتی است که بهزیستی نطنز برای کمک به بانوان انجام داده است.

وی خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم تا در سال آینده حمایت از فعالیت های اقتصادی بانوان را با تکیه بر تولید محصولات دست ساز و بومی خود بانوان ادامه داده و تعداد ۲۶ گروه فعال همیار سرپرست خانوار حال حاضر در استان را نیز افزایش دهیم.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها