امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65402
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۵ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
چاپ این نوشته
Share
نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

نماینده نطنز گفت: ادارات کل استان متاسفانه در جذب سرمایه گذاران خوب عمل نمی کنند و تقاضای ما از ادرات این است که با حس وطن دوستی وارد میدان شده و به حل مشکلات شهرستان کمک کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مرتضی صفاری نطنزی عصر امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرها و روستاهای شهرستان که با حضور اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاها در محل فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: جمعی که در این جلسه حاضر هستند به نحوی پارلمان های شهری و روستایی منطقه به حساب می آیند و از این بایت یک نوع مشابهت کاری بین نماینده مجلس و آن ها وجود دارد.

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای شورای اسلامی شهرها و روستاها علاوه بر شناخت کامل مشکلات شهری و روستایی خود، باید تلاش کنند تا برای آن بهترین راه کارهای ممکن را ارائه دهند.

وی تصریح کرد: برای حل مشکلات موجود باید شوراها دست به دست هم داده و اختلاف ها را کنار بگذارند، این اختلافات آفت بدی است که مانع کار شوراها خواهد شد.

صفاری گفت: وقتی که مسئولان گرفتار درگیری، مشکلات، دودستگی و تفرقه شوند در عمل نمی توانند تا پایان دوره کاری خود کاری برای مردم انجام دهند.

وی با بیان این که در جریان مشکلات و معضل های مناطق مختلف شهرستان قرار گرفته ام، بیان کرد: امروزه پیگیری مشکلات در ساختار نظام اداری به تلاش فراوان نیاز دارد و این از ضعف های سیستم اداری کشور است و لذا توصیه می شود تا مشکلات مناطق مختلف نیز با نماینده در میان گذاشته شده تا چیزی از قلم نیفتد.

نماینده نطنز با اشاره به معضل آب در نطنز، افزود: کمیت آب به نحوی حل شده است و به دنبال بهبود کیفیت آن هم هستیم، آب نطنز کیفیت مناسبی برای شرب ندارد و این مطالبه مردمی به حق است.

وی تاکید کرد: بحث نظارت ادارات باید بهبود یابد و اگر جایی ضعفی وجود دارد بدون ایجاد شایعات باید وارد شد تا برخورد و پیگیری شود.

صفاری همچنین از دستور پرداخت پنج میلیارد ریال از طرف معاون امور روستایی رئیس جمهور و مبلغی هم از طرف وزارت جهاد کشاورزی برای برطرف کردن مشکلات قنوات شهرستان نطنز خبر داد.

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر به موضوع تعطیل شدن بانک ملت بادرود و پیگیری جدی این موضوع اشاره کرد و ادامه داد: بانک مرکزی با وجود مسائل و مشکلات اخیر موسسات اعتباری دستور داده تا بانک ها از گشایش شعبات جدید امتناع کنند و همینطور شعبات اضافه را ببندند و گفته شد که این بانک زیان دهی داشته است و به همین علت بسته شده است.

وی با گلایه از نحوه همکاری ادارات کل استان اصفهان برای پیگیری مشکلات شهرستان، خاطر نشان کرد: ادارات کل استان متاسفانه در جذب سرمایه گذاران خوب عمل نمی کنند و تقاضای ما از ادرات این است که با حس وطن دوستی وارد میدان شده و به حل مشکلات شهرستان کمک کنند.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها