امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65393
تاریخ انتشار: ۳:۳۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
چاپ این نوشته
Share
مدیر عامل مجتمع فولاد نطنز خبر داد:

مدیر عامل مجتمع فولاد نطنز گفت: به همت جمعی از دلسوزان و به خصوص جوانان و در سالی که از طرف رهبر معظم انقلاب به سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است، برای اولین بار در کشور خط تولید کلاف میلگرد صنعتی در مجتمع فولاد نطنز راه اندازی شد و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز جواد توکلی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: هرکجا به جوانان مومن و متعهد در کشور اعتماد کردیم و فعالیتی را حوزه های مختلف و به خصوص در حوزه اقتصادی برای انجام به آن ها سپردیم در آن کار موفق بودیم، تاجایی که ضربه دشمن در آن قسمت هیچ گاه نتوانسته کار ساز باشد.

مدیر عامل مجتمع فولاد نطنز، افزود: به همت جمعی از دلسوزان و به خصوص جوانان و در سالی که از طرف رهبر معظم انقلاب به سال حمایت از کالای ایرانی نام گذاری شده است، برای اولین بار در کشور خط تولید کلاف میلگرد صنعتی در مجتمع فولاد نطنز راه اندازی شد و به بهره برداری رسید.

وی تصریح کرد: این مجتمع به خاطر ظرفیت بالای خود و با توجه به فراهم بودن امکانات و برخورداری از زنجیره کامل تولید، موفق به تولید انبوه این نوع میلگرد شد.

توکلی با تاکید بر این که این محصول در سابق از خارج از کشور وارد می شد، گفت: کارخانه های زیر دستی صنایع مفتولی ایران، مثل کارخانه های تولید فلز الکترود، مفتول لاستیک خودرو، ساخت پیچ و مهره و غیره به این میلگرد صنعتی نیاز مبرم دارند.

مدیر عامل مجتمع فولاد نطنز با بیان این که با راه اندازی این خط تولید سالانه از خروج ۵۰۰ میلیون یورو ارز از کشور جلوگیری خواهد شد، خاطر نشان کرد: با تولید این محصول هم وابستگی به دیگر کشورها قطع می شود و هم زیر ساخت ها توسعه یافته و زمینه برای اشتغال بیشتر نیز فراهم می شود.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

دره شهر طرق در تاریخ ۱۷ام ، اردیبهشت ۱۳۹۷:

موفق باشید.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها