امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65362
تاریخ انتشار: ۱:۵۰ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۲/۱۴
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود گفت: بسیج سازندگی در کشور با آن همه خدمات شایان و موفق می تواند از ظرفیت بالای خود برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی استفاده کند و به طور حتم در این زمینه نیز ورود پیدا کرده است و برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز به همراهی و حمایت سایر دستگاه ها و نهاد ها نیز دارد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به نبایدهای زندگی، اظهار کرد: به فرموده امام صادق علیه السلام سخت گیری، بی خیری، لجاجت، حسد، دروغ و ظلم از جمله نباید هایی است که در زندگی مومنان وجود ندارد.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی با اشاره به دیدار اخیر جمع بسیاری از کارگران از سراسر کشور با رهبر معظم انقلاب، افزود:  رهبر انقلاب در این دیدار جنگ اقتصادی را از اصلی ترین طراحی های دشمن علیه جمهوری اسلامی نام بردند و بر لزوم حمایت از کالای داخلی برای مقابله با این طراحی تاکید کردند.

وی اضافه کرد: وظیفه دولت، کارآفرینان و مردم برای تحقق شعار سال به طور شفاف تبیین شده است، دولت وظیفه حمایت از کارآفرین با رفع موانع تولید را دارد و در مقابل تولید کنندگان باید کالای باکیفیت و قیمت مناسب تولید کرده و مردم هم با خرید این کالای تولید داخل باید نقش پررنگ خود را در تحقق شعار سال ایفا کنند.

خطیب جمعه بادرود به لفاظی و نمایش های اخیر دشمنان علیه کشور اشاره و تاکید کرد: همان طور که رهبر معظم انقلاب در دیدار با کارگران بر آن تاکید کردند، به طور حتم کوچکترین خطا در مقابل جمهوری اسلامی با ضربه مهلک نظام مواجه خواهد شد.

وی با گرامیداشت سالروز تاسیس بسیج سازندگی به فرمان امام خامنه ای، گفت: جوانان مومن، متعهد و انقلابی کشور در هر حوزه ای که وارد شدند، در آن حوزه فاتح بودند و نمونه بارز آن فعالیت های چشمگیر و موفقیت آمیز آن ها در عرصه بسیج سازندگی بوده است که به عنوان بستر ظهور استعدادهای جوان و نوجوان، توانسته منشاء اثرات خیری برای مردم در نظام جمهوری اسلامی باشد.

حجت الاسلام قاسمی ادامه داد: غنی سازی اوقات فراغت، کمک به دولت برای خدمت رسانی، محرومیت زدایی در مناطق روستایی و محروم کشور، ترویج فرهنگ سازندگی با اعزام گروه های جهادی به مناطق کم برخوردار و مهم تر از همه حضور فعال و موثر در عرصه اقتصاد مقاومتی از جمله اهداف تشکیل بسیج سازندگی بوده است.

وی تاکید کرد: بسیج سازندگی در کشور با آن همه خدمات شایان و موفق می تواند از ظرفیت بالای خود برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی استفاده کند و به طور حتم در این زمینه نیز ورود پیدا کرده است و برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز به همراهی و حمایت سایر دستگاه ها و نهاد ها نیز دارد.

امام جمعه بادرود گفت: لجاجت، بهانه جویی، فخر فروشی و دخالت های دیگران از جمله رذیلت هایی است که آرامش را در خانواده برهم می ریزد و متاسفانه گاهی از اوقات نیز این کانون گرم را به هم می ریزد و باید زن و شوهر مواظب باشند تا دچار این موارد نشوند.

وی از همه مردم و مسئولان بخش امامزاده که در برپایی همایش راهپیمایی استغاثه و توسل به حضرت حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف در بادرود زحمت کشیدند، قدردانی کرد.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها