امروز: یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65337
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۱
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره هواشناسی نطنز:

رئیس اداره هواشناسی نطنز با بیان این از شب گذشته تا صبح امروز ۱۳ میلیمتر باران در شهر نطنز باریده است، گفت: این میزان بارش در بادرود به ۲۴٫۲ میلیمتر، در یارند به ۱۷ میلیمتر و در میلاجرد به هشت میلیمتر رسیده است.

ناصر عزیزی صبح امروز در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به فعالیت شب گذشته سامانه بارشی در سطح شهرستان نطنز اظهار کرد: با احتساب این بارش ها در شهرستان، میزان جمع بارش‌ ها در سال زراعی جاری در نطنز به ۱۲۲٫۳ میلیمتر و در بادرود به ۷۳٫۵ میلیمتر رسیده است.

رئیس اداره هواشناسی شهرستان نطنز با بیان این از شب گذشته تا صبح امروز ۱۳ میلیمتر باران در شهر نطنز باریده است، افزود: این میزان بارش در بادرود به ۲۴٫۲ میلیمتر، در یارند به ۱۷ میلیمتر و در میلاجرد به هشت میلیمتر رسیده است.

وی با بیان این که ابیانه با ۲۷ میلیمتر بارش رکورد دار بارش های شب گذشته در سطح شهرستان بود، گفت: میزان بارش های امسال در سال زراعی جدید در روستای ابیانه به ۱۷۳ میلیمتر، در یارند به ۱۵۱ میلیمتر و در میلاجرد به ۸۰ میلیمتر رسیده است.

عزیزی بیان کرد: شامگاه گذشته چند روستای حاشیه کرکس نیز شاهد بارش تگرگ بودند.

وی همچنین از قطع بارش ها و شروع روند افزایش گرمای هوا در شهرستان از امروز خبر داد و خاطر نشان کرد: بارندگی شب گذشته موجب آب‌ گرفتگی معابر و جاری شدن سیلاب در رودخانه‌های فصلی در سطح شهرستان شد.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

آتیه طرق در تاریخ ۱۵ام ، اردیبهشت ۱۳۹۷:

از بارندگی طرق هم اطلاع رسانی نمایند.لطفا

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها