امروز: دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65330
تاریخ انتشار: ۴:۲۶ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۳
چاپ این نوشته
Share
مدیر کمیته امداد نطنز:

مدیر کمیته امداد نطنز گفت: این نهاد در سال گذشته موفق شد تا ۱۸۸ فقره وام به مبلغ ۳۳ میلیارد ریال به واجدان شرایط دریافت تسهیلات در زمینه های کشاورزی، دام پروری، صنایع دستی و صنعت و معدن پرداخت کند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محمد رضا مومی اردستانی عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: اجرای طرح های خود اشتغالی و ایجاد فرصت های شغلی مناسب برای خانواده‌های نیازمند، با اتخاذ سیاست های مؤثر و کارآمد، در رأس اهداف و برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز، افزود: ارمغان و بازدهی اجرای موفق طرح های خود اشتغالی در این نهاد مقدس برای مددجویان زیر پوشش، تامین عزت و کرامت برای خانواده‌ ها و رساندن آن ها به استقلال اقتصادی است.

وی از کلیه بانک های عامل در سطح شهرستان که با کمیته امداد امام خمینی (ره) برای ایجاد فرصت های شغلی و ریشه کن کردن بیکاری همکاری داشتند قدردانی کرد و گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز با داشتن یک هزار و ۹۱ خانوار زیر پوشش، در سال گذشته موفق شد تا ۱۸۸ فقره وام به مبلغ ۳۳ میلیارد ریال به واجدان شرایط دریافت تسهیلات در زمینه های کشاورزی، دام پروری، صنایع دستی و صنعت و معدن پرداخت کند.

اردستانی تصریح کرد: تسهیلات پرداختی توسط ناظران خودکفایی مورد بازدید قرار گرفته و راهنمایی های لازم در این خصوص نیز به مجریان طرح ها داده شد که بر این اساس یک هزار و ۴۵۹ مورد نظارت در سال گذشته نسبت به این طرح ها به ثبت رسیده است.

وی خاطر نشان کرد: هدف از پرداخت وام ها پایدار سازی آموزش و نظارت شغلی و همچنین ایجاد اشتغال برای مددجویان و تلاش برای خارج کردن آن ها از چرخه حمایتی این نهاد در صورت خودکفا شدن است.

انتهای پیام/ صاحب نیور

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها