امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65307
تاریخ انتشار: ۳:۲۲ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۳۱
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز گفت: بیش از ۱۰۰ مورد در طول سه سال و نیم حضور در شهر نطنز در شبکه های مجازی علیه نهاد امامت جمعه و شخص امام جمعه فحاشی، تخریب، تهمت و افترا صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک حلول ماه شعبان و اعیاد شعبانیه اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک موهبت الهی در نظام دینی و خدایی است و شناسنامه سپاه شناسنامه نظام است.

حجت الاسلام روح الله امینی افزود: از روز اول تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، هجمه های مختلفی علیه این نهاد بوده و عده ای همواره سعی می کردند تا با اغواگری این نهاد مقدس را از بدنه نظام جدا کنند.

وی با بیان این که بنی صدر اولین کسی بود که علیه سپاه توطئه کرد، گفت: امروز هم همان آدم ها هستند و تحت تاثیر موضع گیری های دشمنان و نفوذی های آن ها در داخل، در تریبون رسمی علیه این نهاد مقدس توطئه می کنند اما نه تنها هیچ غلطی نخواهند کرد بلکه بیش از پیش خود را رسوا می کنند.

خطیب جمعه نطنز با تاکید بر این که سپاه پاسداران ذوالفقار حیدر (ع) در دست ولایت است، بیان کرد: این ذوالفقار به غلاف نخواهد رفت مگر در زمانی که سر هیچ ظالمی روی بدنش نباشد.

وی ادامه داد: هر کس در هر پست و مقامی که هست اگر تلاش کند با سپاهی که در عرصه های اقتصادی، امنیتی، اجتماعی و فرهنگی بزرگ ترین کمک کار مردم بوده، در مبارزه با تروریسم بین الملل و برقراری امنیت در منطقه بزرگ ترین نقش را داشته و در دفاع از ارزش ها اهل محافظه کاری نبوده و البته در حوزه دفاعی نیز روزآمد است، در بیفتد و توطئه کند به طور حتم در خط معاویه قرار گرفته است.

امام جمعه نطنز با اشاره به مشکلات موجود در جامعه و به خصوص در حوزه اقتصادی، از مسئولان خواست تا با نفی فرهنگ اشرافیگری و همت مضاعف در حوزه کار برای مردم، معضل های به وجود آمده را مرتفع و نظام را در برابر توطئه های داخلی و خارجی بیمه کنند.

وی از خرده گیری های بعضی ها به شهرداری نطنز برای کمک به ساخت مصلای نماز جمعه به شدت انتقاد کرد و ادامه داد: عده ای در این شهر با دروغ پردازی های مستمر سعی می کنند تا مردم را از مواهب نظام و خدمات انقلاب بی نصیب کنند.

حجت الاسلام امینی با بیان این که نزدیک به ۳۰ سال است که در شهرهای مختلف در نهاد امامت جمعه به انقلاب خدمت کرده است، افزود: بیش از ۱۰۰ مورد در طول سه سال و نیم حضور در شهر نطنز در شبکه های مجازی علیه نهاد امامت جمعه و شخص امام جمعه فحاشی، تخریب، تهمت و افترا صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: نماز جمعه حیثیت مردم است و کسی نمی تواند مانع حضور مردم در این فریضه سیاسی و عبادی شود و یک سری از افراد با تعصب های جاهلی مدام از  لزوم بومی بودن مسئولان سخن گفته می شود، این افراد به دنبال شهرت طلبی و دنیا پرستی خود در شبکه های اجتماعی این تلاش ها را انجام می دهند.

امام جمعه نطنز با بیان این که بعضی ها پول می گیرند تا نهاد امام جمعه نطنز را تخریب کنند، خاطر نشان کرد: بعضی از اصولگراها و اصلاح طلب های شهر فقط به فکر منافع خود هستند اما آن هایی که علیه امام جمعه و نهاد امامت جمعه نطنز توطئه می کنند بدانند که بر عهد خود پایدار خواهم بود و چه بخواهند و چه نخواهند مصلای نماز جمعه نیز برخلاف تمام کارشکنی ها نیز ساخته خواهد شد.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها