امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65296
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۳۰
چاپ این نوشته
Share
رئیس جمعیت هلال احمر بادرود خبر داد:

رئیس جمعیت هلال احمر بادرود با اشاره به برخورد یک دستگاه تریلر با یک دستگاه خاور در بزرگراه نطنز به کاشان، گفت: این حادثه یک کشته و دو مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علی کفاشی صبح امروز در گفتگو با این پایگاه خبری، اظهار کرد: ساعت سه بامداد امروز شنبه ۳۰ فروردین ماه خبر برخورد یک دستگاه تریلر با یک دستگاه خاور به مرکز فوریت های پزشکی دریافت و به سرعت نیروها به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر بادرود با بیان این که این حادثه در بزرگراه نطنز به کاشان و در کیلومتر ۱۷ پایگاه هلال احمر بادرود رخ داد، افزود: بر اثر این حادثه یک نفر کشته شد و دو نفر زخمی شدند.

وی تصریح کرد: مصدومان این حادثه پس از رها سازی توسط عوامل امدادی هلال احمر بادرود توسط عوامل اورژانس کاشان و بادرود به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل شدند.

کفاشی خاطر نشان کرد: کارکنان اورژانس کاشان، ابوزیدآباد و بادرود، امدادگران جمعیت هلال احمر بادرود و کاشان و همچنین نیروی انتظامی و آتش نشانی بادرود از عواملی بودند که در محل حادثه حاضر شدند.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

از طرقرود تا زنده رود در تاریخ ۳۱ام ، فروردین ۱۳۹۷:

به نام خدا
باسلام
وقتی حادثه دومصدوم ویک کشته داشته است لطفا ابتدا از زخمی ها که در اکثریت هستند وبعدا از واژه کشته که یک نفر است در عنوان خبر استفاده کنند تا هم خبر دقیق تر باشد وهم خواننده را بیشتر متاثر وناراحت نکنید.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها