امروز: دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
کد خبر: 65293
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۰ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۳۰
چاپ این نوشته
Share
مدیر جهاد کشاورزی نطنز خبر داد:

مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: سه هزار و ۲۶ تن تخم مرغ در سال گذشته در واحدهای مرغ تخم گذار شهرستان نطنز تولید و به بازار مصرف ارسال شده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز عبدالرضا مهدی بادی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: سه واحد فعال مرغ تخم گذار در سطح شهرستان فعال است که در مجموع در آن ها ۲۸۳ هزار قطعه مرغ وجود دارد و با نظارت مستمر ادارات مربوطه مشغول تولید تخم مرغ سالم و بهداشتی است.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نطنز افزود: سه هزار و ۲۶ تن تخم مرغ در سال گذشته در واحدهای مرغ تخم گذار شهرستان نطنز تولید و به بازار مصرف ارسال شده است.

وی تصریح کرد: یک واحد مرغ داری به ظرفیت ۲۰ هزار قطعه نیز به خاطر درگیری با بیماری، غیر فعال شده است.

مهدی بادی همچنین از توزیع دو میلیون و ۱۶۶ هزار لیتر سوخت نفت گاز و نفت سفید بین بهره برداران بخش کشاورزی در سال گذشته خبر داد و بیان کرد: برآورد و تایید سوخت اینترنتی بین بهره برداران شامل مرغداری ها، گاوداری ها و ماشین الات بخش کشاورزی در سال ۹۶ در سامانه تجارت آسان به صورت یارانه دار انجام شد.

وی گفت: از مجموع سوخت توزیع شده یک میلیون و ۵۶۱ هزار لیتر به حوزه مکانیزاسیون و یک میلیون و ۱۰۰ هزار لیتر به بخش امور دام اختصاص یافت.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نطنز با بیان این که نفت سفید و نفت گاز از حامل های انرژی یارانه دار بوده و با قیمت مصوب دولتی و با نظارت کارشناسان جهاد کشاورزی بین بهره برداران توزیع شد، از مالکان ماشین الات بخش کشاورزی خواست تا از آن جا که در آینده نزدیک تحویل سوخت یارانه دار منوط به ارائه پلاک ناجا خواهد بود، هر چه سریع تر نسبت به پلاک دار کردن ماشین آلات خود با تعامل با راهور اقدام کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها