امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65281
تاریخ انتشار: ۲:۳۹ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
چاپ این نوشته
Share
توسط رزمندگان انصارالله:

ده ها تن از نظامیان سعودی و شورشیان در حمله رزمندگان انصارالله یمن در جنوب عربستان به هلاکت رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز زمندگان انصارالله یمن در ادامه عملیات خود در مناطق جنوبی کشور عربستان، حمله جدید و گسترده ای را علیه مواضع نظامیان رژیم سعودی و شورشیان وابسته به آن ها در محور استان«جیزان» آغاز کردند.

شبکه خبری«المسیره نت» یمن اعلام کرد: رزمندگان انصارالله و ارتش یمن بعد از بررسی منطقه، حمله گسترده ای را علیه پایگاه نظامی«الکنب قدیم» واقع در استان جیزان انجام دادند و در این حمله موفق شدند شماری از نیروهای مرزبانی رژیم سعودی را کشته و زخمی کنند.

نیروهای یمنی در این عملیات همچنین موفق شدند مقادیر زیادی تجهیزات نظامی را به غنیمت بگیرند و نظامیان رژیم سعودی را از منطقه متواری کردند.

از مناطق«المنتزه و الدخان» در استان خبر می رسد، توپخانه ارتش یمن مواضع نظامیان سعودی و شورشیان وابسته به آن ها را مورد هدف قرار داده اند و علاوه بر کشته و زخمی کردن ده ها تن از دشمن، خسارت سنگینی نیز به پایگاه ها وارد شده است.

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۰:۰۰

دریافت فیلم:

خبرنگار میدانی شبکه خبری المسیره نت یمن اعلام کرد: تک تیرندازان انصارالله موفق شدند شماری از نظامیان رژیم سعودی را در منطقه«الحسکول» به هلاکت برسانند.

رسانه های یمنی اعلام کردند: مقام های رژیم سعودی و امارات تصمیم گرفته اند به منظور جبران نیروهای به هلاکت رسیده، هزاران مزدور و شورشی را از کشور آفریقایی«اوگاندا» به یمن اعزام کنند.

هزاران نظامی رژیم سعودی و شورشیان وابسته به آن ها، در سه سال گذشته توسط رزمندگان انصارالله و ارتش یمن در مناطق جنوبی کشور عربستان به هلاکت رسیده اند.

انتهای پیام/ المسیره نت

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها