امروز: جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
کد خبر: 65267
تاریخ انتشار: ۳:۰۰ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۸
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره هواشناسی نطنز:

رئیس اداره هواشناسی نطنز گفت: طبق پیش بینی و اطلاعیه قبلی برف امروز در روستاهای اطراف کرکس و همچنین به صورت پراکنده در شهر نطنز بارید ولی کاهش دمای روز گذشته سیستماتیک و در طول روز انجام گرفت و به دلیل وجود ابر در شب، کاهش چندانی اتفاق نیفتاد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز ناصر عزیزی ظهر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به فعالیت اخیر سامانه بارشی در سطح شهرستان نطنز اظهار کرد: با احتساب این بارش ها در شهرستان، میزان جمع بارش‌ ها در سال زراعی جاری در نطنز به ۸۹٫۵ میلیمتر و در بخش امامزاده به ۳۷٫۷ میلیمتر رسیده است اما با مقایسه با مدت مشابه سال گذشته همچنان با کاهش قابل توجه بارش‌ ها روبرو هستیم.

رئیس اداره هواشناسی شهرستان نطنز با بیان این که در طول ۲۴ ساعت گذشته ۴٫۲ میلیمتر باران در شهر نطنز باریده است، افزود: این میزان بارش در بخش امامزاده به ۳٫۵ میلیمتر، در ابیانه به ۶ میلیمتر، در یارند به ۱٫۵ میلیمتر و در میلاجرد به ۳٫۴ میلیمتر رسیده است.

وی با بیان این که امروز کمینه دما در نطنز ۱٫۲ درجه و بیشینه آن شش درجه خواهد بود، گفت: میزان بارش های امسال در سال زراعی جدید در روستای ابیانه به ۱۱۶ میلیمتر، در یارند به ۱۰۱٫۵ میلیمتر و در میلاجرد به ۵۶٫۴ میلیمتر رسیده است.

عزیزی اضافه کرد: طبق پیش بینی و اطلاعیه قبلی برف امروز در روستاهای اطراف کرکس و همچنین به صورت پراکنده در شهر نطنز بارید ولی کاهش دمای روز گذشته سیستماتیک و در طول روز انجام گرفت و به دلیل وجود ابر در شب، کاهش چندانی اتفاق نیفتاد.

وی خاطر نشان کرد: فردا صبح کاهش کمینه دما بیشتر خواهد بود و این کمینه برای پنج شنبه ماندگار است و از روز جمعه روند دما، افزایشی است و لازم است همچنان کشاورزان، باغداران و گلخانه داران تمهیدات لازم را تا پایان خروج سیستم و افزایش دما به کار گیرند.

در زیر تصاویری از بارش برف در روستاهای نطنز را ملاحظه می کنید.

پریسا در تاریخ ۲۹ام ، فروردین ۱۳۹۷:

به نام خدا وبا سلام
در مورد شهر طرق رود وضعیت بارندگی چگونه بوده است؟

hc xvrv,n jh ckni v,n در تاریخ ۳۰ام ، فروردین ۱۳۹۷:

سلام
از طرق
چه خبر؟

فخر طرق در تاریخ ۳۱ام ، فروردین ۱۳۹۷:

باسمه تعالی
سلام.
با وجود اینکه طرق از سالیان خیلی قبل دارای ایستگاه باران سنجی است چرا اخبار بارندگی این شهر هیچگاه اعلام ومنتشر نمی شود؟!

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها