امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65260
تاریخ انتشار: ۵:۰۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
چاپ این نوشته
Share
مدیر کمیته امداد نطنز خبر داد:

مدیر کمیته امداد نطنز گفت: بالغ بر ۹ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال اعتبار در حوزه اعطای تسهیلات کارگشایی در سال گذشته به مددجویان پرداخت شده است که نسبت به سال ۹۵ از لحاظ مبلغی رشد ۵۰ درصدی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محمد رضا مومی اردستانی عصر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز تصمیم گرفته است تا به جای پرداخت کمک های بلاعوض به مددجویان و نیازمندان زیر پوشش این نهاد در سطح شهرستان، نیازهای آن ها را با وام های کارگشایی پاسخ دهد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز این اقدام را به خاطر زیر پوشش گرفتن تعداد بیشتری از مددجویان در ارائه وام های کارگشایی عنوان کرد و از مردم، مسئولان و به خصوص خیران مقیم و غیر مقیم شهرستان خواست تا به مانند همیشه این بار نیز این نهاد مقدس را در راه این هدف خاص یاری کنند.

وی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز در سال گذشته برای رفع مشکل مددجویان و اقشار آسیپ پذیر زیر پوشش خود ۳۰۹ فقره وام قرض الحسنه کارگشایی از صندوق ولایت استان و با توجه به مقوله فرهنگ ساری بانک داری اسلامی، پرداخت کرده است.

اردستانی اضافه کرد: بالغ بر ۹ میلیارد و ۲۶۰ میلیون ریال اعتبار در حوزه اعطای تسهیلات کارگشایی در سال گذشته به مددجویان پرداخت شده است که نسبت به سال ۹۵ از لحاظ مبلغی رشد ۵۰ درصدی داشته است.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها