امروز: پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65235
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۵ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۷
چاپ این نوشته
Share

ده ها هزار نفر از ساکنان شهرهای مختلف جهان در اعتراض به حمله موشکی ائتلاف آمریکا به کشور سوریه، تظاهرات گسترده ای برپا کردند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز هم زمان با حمله نظامی سه کشور غربی «آمریکا، انگلیس و فرانسه» به سوریه، شهرهای مختلف جهان شاهد تظاهرات گسترده علیه مقام های سیاسی و نظامی این کشورها است.

شبکه خبری راشاتودی روسیه اعلام کرد:  هزاران نفر از ساکنان شهر«آتن» واقع در کشور یونان، حمله هوایی ائتلاف نظامی آمریکا به کشور سوریه را محکوم کردند و شعارهای ضد جنگ سردادند.

تظاهرکنندگان با در دست داشتن پلاکاردهایی، شعارهایی ضد ائتلاف غربی از جمله «آمریکایی ها قاتل مردم هستند» سر دادند.

بر اساس اعلام شبکه خبری راشاتودی، شهرهای ایالت های مختلف آمریکا نیز شاهد تظاهرات گسترده علیه حمله نظامی ائتلاف آمریکا به سوریه است.

تظاهرکنندگان در شهرهای «نیویورک، آتلانتا، مینیاپلیس، شیکاگو، «واشنگتن»، «سانفرانسیسکو، اوکلند و …» با سردادن شعارهایی مانند «دست‌ هایتان را ازسوریه دور کنید» اعتراض خود را نسبت به این جنایت اعلام کردند.

فیلم اختصاصی صاحب نیوز از اعتراض مردم شهر«لس آنجلس» به حمله نظامی ائتلاف غربی علیه سوریه

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۰:۰۰

دریافت فیلم:

شماری از تظاهرکنندگان همچنین با در دست داشتن پلاکاردهایی که روی آنها نوشته شده بود «نه به جنگ علیه سوریه و جنگ بی پایان برای امپراطوری»، به سیاست های کشورهای غربی علیه مردم سوریه اعتراض کردند.

گروه های فعال ضد جنگ از مردم شهرهای مختلف جهان خواسته اند که نسبت به این جنایت بزرگ ائتلاف غربی واکنش نشان دهند و آن را محکوم کنند.

کشورهای «آمریکا، فرانسه و انگلیس»، صبح روز شنبه گذشته به بهانه حمله دروغ شیمیایی در غوطه شرقی دمشق، ده ها موشک را به مناطق مختلف استان های «دمشق، حمص و حماه» شلیک کردند و خسارت مالی سنگینی را به زیرساخت های مناطق وارد کردند.

انتهای پیام/ راشاتودی

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها