امروز: پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65231
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۶ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
چاپ این نوشته
Share
بامداد امروز؛

مدیر روابط عمومی آتش نشانی کاشان گفت: مأموران آتش نشانی کاشان بامداد امروز از آتش سوزی یک مجتمع چهار طبقه اطلاع پیدا کردند که بلافاصله ۲۰ مأمور و هشت خودرو به محل اعزام شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به نقل از صاحب نیوز، روح الله فدائی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: مأموران آتش نشانی کاشان بامداد امروز از آتش سوزی یک مجتمع چهار طبقه اطلاع پیدا کردند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان ادامه داد: بلافاصله ۲۰ نفر از آتش نشانان با هشت خودرو سبک و سنگین از دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی همچنین افزود: مأموران با رسیدن به محل آتش سوزی مشاهده کردند که آتش از طبقات منفی مجمتع آغاز شده و به دیگر قسمت ها سرایت می کند و همچنین چندین مغازه هم درگیر این آتش سوزی شده بودند.

فدائی در تشریح نحوه مأموریت آتش نشانان خاطر نشان کرد: آتش نشانان با مهارت خود نسبت به مهار این حجم از آتش اقدام کردند و به علت سرعت بالای کار مانع از سرایت آتش به مغازه ها و منازل مجاور شدند.

به گفته این مسئول، مجتمعی که دچار حادثه شده بود ۶۰ مغازه تجاری و هشت دفتر اداری داشت که حدود ۱۰ مغازه فعال دچار آتش سوزی شدند که در خرداد ماه سال گذشته هم این مجمتع در آتش سوخت.

مدیر روابط عمومی آتش نشانی کاشان در پایان تصریح کرد: ایجاد زیر ساخت‌ ها و امکانات لازم برای پیش گیری و یا رویا رویی با حوادث احتمالی با نصب خاموش کننده در هر واحد صنفی و اجرای سیستم اعلام حریق اتوماتیک در کل ساختمان برای ایمنی این اماکن ضروری است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها