امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65203
تاریخ انتشار: ۳:۰۸ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۲۴
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز، گفت: بعضی از مسئولان که قبلا هم نخبه بوده اند، امروز قدرت تحلیل را از دست داده و به خاطر ترس از به خطر افتادن، مقام، موقعیت و ثروت خود به رهبر معظم انقلاب نامه می نویسند و تحلیل های نادرست ارائه می دهند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان این که طبق آموزه های دینی بر امر به معروف و نهی از منکر برای جلب رضای خداوند تاکید شده است، اظهار کرد: بعضی ها در مورد نهی از منکر، به دست آوردن رضایت خویشان، بستگان و افراد در جامعه را بر رضایت خداوند و ائمه اطهار (ع) ترجیح می دهند.

حجت الاسلام روح الله امینی ۲۹ فروردین روز ارتش را تبریک گفت و افزود: ارتش جمهوری اسلامی یکی از مقتدرترین ارتش های جهان است که در حوزه های فرهنگی، دینی، مکتبی و زیر نظر فرمانده معظم کل قوا با شجاعت و شهامت و با الگوگیری از فرهنگ شهادت با دشمنان مبارزه می کند و در این راه نیز از پیشرفته ترین تجهیزات نظامی و تجربه های بسیار علمی و عملی بهره می برد.

وی به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از کارگزاران نظام اشاره و تصریح کرد: تاکید بر لزوم اصلاح و تعمیر قلوب و اشاره ایشان به صفات برجسته مسئولان در دهه ۶۰ از قبل ساده زیستی، عدالت طلبی، خدمت به مردم، ارتباط جدی با خدا و بسیاری از فضیلت های دیگر، از نکات کلیدی سخنان رهبر انقلاب در این دیدار بود.

خطیب جمعه نطنز با تاکید بر این که بسیاری از مشکلات موجود در جامعه با اصلاح درون رفع می شود، ادامه داد: این که بعضی از مسئولان به صورت تدریجی دچار زندگی اشرافی، بی اعتنایی به مردم و حق کشی شده و غرق در مادیات می شوند نشان از آن دارد که هرگز مراقبه نکرده اند و توجهی هم به خصوصیات ممتاز مسئولان در دهه ۶۰ ندارند.

وی از نامه نگاری بعضی از مسئولان به رهبر معظم انقلاب با تحلیل های غلط انتقاد کرد و با بیان این که این اقدام به خاطر نفوذهای صورت گرفته در دستگاه های تصمیم گیر و تصمیم ساز کشور است، بیان کرد: بعضی از مسئولان که قبلا هم نخبه بوده اند، امروز قدرت تحلیل را از دست داده و به خاطر ترس از به خطر افتادن، مقام، موقعیت و ثروت خود به رهبر معظم انقلاب نامه می نویسند و تحلیل های نادرست ارائه می دهند.

حجت الاسلام امینی با اشاره به حوادث اخیر در خاورمیانه، افزود: هرگاه دنیای استکبار برای جمهوری اسلامی مشکلی ایجاد کرده اند، این مشکل ناشی از همراهی وطن فروش ها و داده های غلط غربگراها در داخل بوده است.

وی شهادت جمعی از مدافعان حرم در حمله رژیم صهیونیستی به فرودگاهی در سوریه را تبریک و تسلیت گفت و تصریح کرد: رجزخوانی های اخیر ترامپ در مورد سوریه به خاطر جلوگیری از پاسخ مناسب جمهوری اسلامی به اسرائیل است ولی قطع به یقین ایران اسلامی به این اقدام صهیونیست ها پاسخ کوبنده خواهد داد.

امام جمعه نطنز تضعیف قدرت مقاومت، جلوگیری از انتفاضه جدید فلسطینیان، امیدوار کردن تروریست ها در سوریه، رواج ایران هراسی و روسیه هراسی، مقابله با نفوذ و قدرت ایران در منطقه و تشویق غربگرایان برای اصلاح برجام و ایجاد برجام های بعدی به خصوص در حوزه موشکی را از عوامل دیگر رجزخوانی های رئیس جمهور آمریکا عنوان کرد.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها