امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65199
تاریخ انتشار: ۱:۴۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۲۴
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه بادرود:

امام جمعه بادرود، گفت: مدیران وظیفه دارند تا با برنامه ریزی دقیق و با اقدام و عمل زمینه ساز تحقق شعار سال شوند نه این که با گفتار درمانی و صدور بخشنامه مسئولیت ها را از سرخود باز کنند و کار زمین بماند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه بادرود در خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک ایام بعثت پیامبر بزرگ اسلام (ص)، اظهار کرد: همه انبیاء الهی دارای صفاتی مثل بهترین های عالم، معصوم بودن و دارای کمالات هستند، اما بعضی از ویژگی های خاص، حضرت محمد (ص) را در بین دیگر پیامبران الهی ممتاز کرده است.

حجت الاسلام علیرضا قاسمی، افزود: نام حضرت محمد (ص) در کتاب تورات حضرت موسی (ع) و انجیل حضرت عیسی (ع) آمده است، ایشان دارای اخلاق عظیم و خاتم الانبیاء است و خداوند و فرشتگانش همیشه بر او صلوات می فرستند.

وی تصریح کرد: فرمان بردن از اوامر رسول خدا، مجری دستورات ایشان بودن، الگو گیری از سیره و رفتار و یاری کردن ایشان، غیرت دینی داشتن و دفاع از مکتب او وظیفه مسلمانان در مقابل خاتم الانبیاء (ص) است.

خطیب جمعه بادرود با اشاره به ضرورت تحقق شعار سال برای حل بسیاری از معضل های موجود در جامعه، توجه به کالای ایرانی را باعث برطرف شدن رکود، بیکاری، تقویت تولید داخلی و حتی برطرف شدن بسیاری از آسیب های اجتماعی دانست و گفت: از آن جا که بسیاری از آسیب های موجود در خانواده و جامعه به سبب وجود پاره ای از مشکلات اقتصادی است، هم دولت و هم مردم و هم کارآفرینان باید موضوع توجه به کالای ایرانی را جدی بگیرند.

وی ادامه داد: اگر دولت به عنوان حمایت کننده، کار آفرین به عنوان تولید کننده کالای باکیفیت و مردم به عنوان خریدار، از کالای ساخت داخل حمایت کنند بسیاری از گره ها در حوزه اقتصادی با رفع معضل بیکاری و رشد اقتصادی برطرف می شود.

امام جمعه بادرود تاکید کرد: مدیران وظیفه دارند تا با برنامه ریزی دقیق و با اقدام و عمل زمینه ساز تحقق شعار سال شوند نه این که با گفتار درمانی و صدور بخشنامه مسئولیت ها را از سرخود باز کنند و کار زمین بماند.

وی رسیدن به مقصود مورد نظر در حوزه اقتصاد را وابسته به فرهنگ سازی نیز دانست و از همه دستگاه های آموزشی و فرهنگی و هر دلسوزی که در این نظام و انقلاب دارای تریبون است خواست تا کمک کنند جمهوری اسلامی به مانند توان دفاعی و بازدارنده خود، در حوزه اقتصادی نیز از تعرض دشمنان مصون بماند.

حجت الاسلام قاسمی به دیدار جمعی از فرماندهان ارشد نظامی با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: رهبر معظم انقلاب در این دیدار علت دشمنی مستکبران با جمهوری اسلامی را ناشی از قدرت روز افزون نظام و انقلاب خواندند و تاکید کردند به کوری چشم دشمنان این قدرت روز به روز افزایش خواهد یافت و آینده ای روشن را برای جمهوری اسلامی رقم خواهد زد.

وی اضافه کرد: سخنان امید آفرین معظم له در این چند سال اخیر به عنوان یک چراغ راه روشن برای همگان و به خصوص برای آن خواصی بوده است که گاهی احساس خطر کرده و از خود انفعال نشان می دهند، قطع به یقین منویات رهبر انقلاب آینده ساز و اجرای آن فردایی بهتر را رقم خواهد زد.

امام جمعه بادرود شهادت جمعی از مدافعان حرم در حمله رژیم صهیونیستی به فرودگاه تیفور سوریه را تبریک و تسلیت گفت و تاکید کرد به طور حتم جمهوری اسلامی این اقدام رذیلانه رژیم صهیونیستی را پاسخی قاطع خواهد داد.

وی تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه تعرض به امنیت و حریم مردم در پیام‌ رسان‌های داخلی حرام شرعی است را بسیار با اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: این فتوا باعث اطمینان خاطر مردم شده است و بسیاری از حاشیه ها در مورد استفاده از پیام رسان های داخلی را نیز از بین برده است.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها