امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65190
تاریخ انتشار: ۴:۰۰ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۳
چاپ این نوشته
Share
نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر:

نماینده نطنز، گفت: نباید با بروکراسی اداری و طولانی کردن پاسخ استعلام ها سرمایه گذار را از شهرستان فراری داد و به طور حتم اگر چنین شود همه ضرر خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مرتضی صفاری نطنزی در جلسه کارگروه اشتغال که ظهر امروز با حضور مسئولان در محل فرمانداری شهرستان نطنز برگزار شد بر ضرورت همکاری دستگاه ها و نهادهای دولتی برای تحقق شعار سال مبنی بر حمایت از کالای ایرانی تاکید کرد.

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی، افزود: وظیفه همه مسئولان در دستگاه ها و نهادهای دولتی این است که از یک سرمایه گذار که قصد ایجاد یک واحد تولیدی در شهرستان را دارد این است که با روی باز از وی استقبال کنند.

وی سرمایه گذاری در منطقه برای ایجاد اشتغال را یک ضرورت خواند و تاکید کرد: نباید با بروکراسی اداری و طولانی کردن پاسخ استعلام ها سرمایه گذار را از شهرستان فراری داد و به طور حتم اگر چنین شود همه ضرر خواهند کرد.

صفاری تاکید کرد: شهرستان نطنز در حوزه های مختلف از ظرفیت های قابل توجهی برای اشتغال برخوردار است و البته زمینه نیز برای حضور فعال سرمایه گذاران و کارآفرینان وجود دارد که امیداریم با حذف حاشیه ها شاهد حضور سرمایه گذارها در منطقه باشیم.

وی با اشاره به مشکلات کلان اقتصادی در سطح کشور، از تلاش مسئولان برای رفع آن ها خبر داد و اضافه کرد: مشکلات اقتصادی در سطح شهرستان نطنز نیز وجود دارد و مرتفع شدن آن نیاز به همت و همکاری همه دستگاه ها و نهادهای مرتبط و برنامه ریزی منظم و اصولی دارد.

نماینده مردم نطنز توجه ویژه به حوزه گردشگری مذهبی و تاریخی شهرستان با هدفمند کردن تسهیلات بانکی را یکی از مزیت ها و ظرفیت های شهرستان برای رشد و توسعه خواند و گفت: با اعطای تسهیلات و تزریق نقدینگی برای حل مشکلات واحدهای صنعتی برای تامین حقوق کارگران و تامین مواد اولیه برای آن ها، می توان هم مشکلات موجود در واحدهای صنعتی شهرستان را برطرف و هم زمینه توسعه آن ها و اشتغال بیشتر را فراهم کرد.

وی از مدیران بانک ها خواست تا نسبت به جذب تسهیلات برای ایجاد اشتغال در سطح شهرستان تلاش ویژه ای انجام دهند و هرجا به مانعی برخوردند اعلام کنند تا شخصا به آن رسیدگی کنم.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها