امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65177
تاریخ انتشار: ۶:۵۵ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
چاپ این نوشته
Share
شهردار نطنز خبر داد:

شهردار نطنز، گفت: بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری نطنز با ۴۸ درصد افزایش نسبت به سال ۱۳۹۶ به مبلغ ۱۰۱ میلیارد ریال به تصویب شورای اسلامی شهر رسید.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علی پیراینده عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران از تصویب بودجه سال ۹۷ شهرداری در شورای شهر خبر داد.

شهردار نطنز، افزود: بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری نطنز با ۴۸ درصد افزایش نسبت به سال ۱۳۹۶ به مبلغ ۱۰۱ میلیارد ریال به تصویب شورای اسلامی شهر رسید.

وی تصریح کرد: ۶۳ درصد از این مبلغ مربوط به هزینه های عمرانی و ۳۷ درصد مربوط به هزینه های جاری است.

وی گفت: تحقق این بودجه نیازمند تلاش فوق العاده همه عوامل شهرداری، توجه ویژه دولت و همکاری شهروندان است.

پیراینده اضافه کرد: توجه ویژه به نیازهای ضروری شهروندان، زیباسازی ورودی های شهر و احیا بافت فرسوده از اهداف اصلی بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری نطنز است و تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا این اهداف محقق شود.

وی همچنین دفن غیر اصولی زباله ها در شهر را از مهمترین چالش های شهر نطنز عنوان و اضافه کرد: شهرداری نطنز جلسه های مختلفی را با شهرداری های شهرستان، دهیاری ها و مسئولان برای حل این مشکل برگزار کرد.

شهردار نطنز، بیان کرد: مکان احداث کارخانه، سهام هر شهرداری و دهیاری از این کارخانه، نحوه تفکیک زباله ها و چگونگی انتقال زباله ها به کارخانه در این جلسه ها مورد بررسی قرار گرفت.

وی اظهار امیدواری کرد تا با همت مسئولان، شهرداران و دهیاری ها، کارخانه بازیافت شهرستان نطنز راه اندازی و مشکلات دفع زباله های تر مرتفع شود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها