امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65169
تاریخ انتشار: ۵:۰۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
چاپ این نوشته
Share
روانشناس بالینی مرکز مشاوره راه فردای نطنز خبر داد:

مشاور و روانشناس بالینی مرکز مشاوره راه فردای نطنز از مردم خواست تا با توجه به نگرانی های زندگی زناشویی و افزایش طلاق در جامعه به موضوع مشاوره پیش از ازدواج به عنوان یک امر ضروری نگاه کنند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز احمدرضا امیرانی عصر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری با اشاره به اهمیت سلامت روحی و روانی اشخاص برای پیشبرد اهداف خود در زندگی، مشاوره گام به گام را بهترین راه حل برای عبور از موانع، پیش از حاد شدن آن دانست.

مشاور و روانشناس بالینی مرکز مشاوره راه فردای نطنز از مردم خواست تا با توجه به نگرانی های زندگی زناشویی و افزایش طلاق در جامعه به موضوع مشاوره پیش از ازدواج به عنوان یک امر ضروری نگاه کنند.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه خدمات روانشناسی در کشور جزء خدمات بیمه ای محسوب نمی شود به خانواده ها این نوید را داد که مددجویان بهزیستی، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بنیاد شهید با همکاری ارگان های مربوطه، در صورت نداشتن تمکن مالی کافی با معرفی به این ارگان ها و همکاری این مرکز می توانند با هزینه مناسب خدمات مشاوره یا روان درمانی دریافت کنند.

امیرانی گفت: مرکز مشاوره راه فردا به عنوان تنها مرکز مشاوره تخصصی شهرستان می تواند در صورت تشخیص مشاوران و نیاز مراجعان، از روانپزشکان و حتی مشاوران تغذیه شهرهای دیگر برای حضور در مرکز و ارائه خدمت به آن مراجع، دعوت کند.

این روانشناس بالینی خاطر نشان کرد: تلاش می کنیم تا با همکاری مسئولان شهری و ارگان های مختلف شهرستان نطنز، دید مردم را نسبت به خدمات روان درمانی و مشاوره ای به صورت جدی تغییر داده و آن ها را متوجه اهمیت پیشگیری قبل از درمان کنیم.

ناسازگاری زن و مرد و کمک به حل مشکلات زناشویی و شناخت بهتر زن و مرد پیش از ازدواج، درمان انواع اختلالات رفتاری کودکان، مشاوره تحصیلی و انواع مشاوره های فردی روانشناسی موضوع کار مرکز تخصصی راه فردای نطنز است و مردم می توانند بعد از سال ها از فرصت و امکان وجود چنین خدماتی بهره مند شوند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها