امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65166
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۵ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۲
چاپ این نوشته
Share
تحولات جنوب عربستان؛

ده ها تن از نظامیان رژیم سعودی و سودانی در اثر حمله موشکی انصارالله یمن به هلاکت رسیدند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز هم زمان با عملیات گسترده و وسیع نیروهای یمنی در شمال یمن، یگان موشکی انصارالله مواضع نظامیان رژیم سعودی و سودانی در جنوب کشور عربستان را مورد هدف قرار دادند.

شبکه خبری «المسیره نت» یمن اعلام کرد: انصارالله موفق شد بعد از شناسایی دقیق پایگاه نظامیان رژیم سعودی و سودانی، با دو موشک بالستیک از نوع «بدر ۱» و «قاهر ۲ ام»، مواضع آن ها را مورد هدف قرار دهد.

خبرنگار میدانی شبکه خبری المسیره نت اعلام کرد: حمله موشکی انصارالله به پایگاه نظامی در گذرگاه مرزی «علب» واقع در چنوب استان «عسیر»، منجر به کشته و زخمی شدن ده ها نظامی سعودی و سودانی شده است.

از استان «نجران» عربستان خبر می رسد، یگان انصارالله در این محور نیز با چند موشک از نوع کاتیوشا، مواضع نیروهای سعودی را مورد هدف قرار داده است  و شمار زیادی از آن ها را به هلاکت رسانده است.

فرماندهان میدانی انصارالله به رسانه های یمنی اعلام کرده اند: رژیم سعودی باید خود را برای موشک های مقاومت با برد بیشتر آماده کند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، حمله موشکی انصارالله علیه مواضع نظامیان سعودی در جواب حمله های جنگنده های رژیم علیه مردم مظلوم یمن صورت گرفته است.

حمله دو روز گذشته جنگنده های رژیم سعودی به مناطق مسکونی استان های «صعده و تعز»، منجر به شهادت ده ها تن از ساکنان منطقه شده است.

انتهای پیام/ المسیره نت

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها