امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65152
تاریخ انتشار: ۴:۲۵ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
چاپ این نوشته
Share
مدیر کمیته امداد نطنز:

مدیر کمیته امداد نطنز، گفت: امسال تعداد ۴۴ مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه نطنز در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محمد رضا مومی اردستانی ظهر امروز در گفتگویی، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز در کنار فعالیت های گسترده برای تامین نیازهای اولیه مددجویان زیر پوشش و همچنین نیازمندان و خانواده های بی بضاعت و کم بضاعت در حوزه اقتصادی، تلاش می کند تا در موضوع فرهنگی نیز این افراد را پوشش داده و تقویت کند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره)، شهرستان نطنز، افزود: این نهاد در کنار اعزام مددجویان و افراد نیازمند به سفرهای زیارتی و سیاحتی، توجه ویژه ای هم به اعزام آن ها به مناطق عملیاتی در غرب و جنوب کشور، در قالب کاروان راهیان نور داشته است و در فواصل گوناگون با همکاری سپاه ناحیه نطنز تعدادی از مددجویان را به این مکان های معنوی اعزام کرده است.

وی تصریح کرد: امسال نیز تعداد ۴۴ مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه نطنز در قالب کاروان راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

اردستانی همچنین با اشاره به جمع آوری کمک های نوروزی مردمی و خیران برای خانواده های نیازمند، از رشد ۲۰ درصدی مبالغ و هدایای جمع آوری شده مردم خیر و نوع دوست شهرستان نطنز نسبت به سال ۹۵ خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: با برپایی مراسم جشن نیکوکاری که سال گذشته با همکاری آموزش و پرورش، بسیج، ائمه جمعه نطنز و بادرود، مرکز نیکوکاری حضرت ابوالفضل (ع) نطنز، خیریه امام علی (ع) اریسمان و با همت مردم و حامیان برگزار شد، مبلغ  سه میلیارد و ۳۵۸ میلیون ریال جمع آوری و بین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها