امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 65110
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۹
چاپ این نوشته
Share
رئیس اداره هواشناسی نطنز خبر داد:

رئیس اداره هواشناسی نطنز، گفت: با احتساب بارندگی‌ های اخیر در شهرستان، میزان جمع بارش‌ها در سال زراعی جاری در نطنز به ۷۲٫۸ میلیمتر و در بادرود به ۳۳ میلیمتر رسیده است

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز، ناصر عزیزی صبح امروز در گفتگویی اظهار کرد: فعالیت سامانه بارشی از جمعه تا پایان روز شنبه ۱۸ فروردین در سطح شهرستان نطنز موجب خوشحالی مردم و کشاورزان شده است.

رئیس اداره هواشناسی شهرستان نطنز با بیان این که در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۷٫۴ میلیمتر باران در شهر نطنز باریده است، افزود: این میزان بارش در بادرود به ۱۴ میلیمتر، در ابیانه به ۱۲ میلیمتر، در یارند به ۱۳٫۵ میلیمتر و در میلاجرد به ۱۲ میلیمتر رسیده است.

وی تصریح کرد: با احتساب بارندگی‌ های اخیر در شهرستان، میزان جمع بارش‌ها در سال زراعی جاری  در نطنز به ۷۲٫۸ میلیمتر و در بادرود به ۳۳ میلیمتر رسیده است اما با مقایسه با مدت مشابه سال گذشته همچنان با کاهش ۴۵ درصدی بارش‌ ها روبرو هستیم.

عزیزی با بیان این که امروز کمینه دما در نطنز پنج درجه و بیشینه آن ۱۲٫۴ درجه خواهد بود، گفت: میزان بارش های امسال در سال زراعی جدید در روستای ابیانه به ۹۰ میلیمتر، در یارند به ۶۲ میلیمتر و در میلاجرد به ۴۸ میلیمتر رسیده است.

وی از احتمال ورود یک سامانه جدید بارشی به شهرستان در روزهای آینده خبر داد.

انتهای پیام/ صاحب نیوز

فخر طرق در تاریخ ۱۹ام ، فروردین ۱۳۹۷:

بنام خدا
میزان بارندگی های اخیر و نیز جمع بارش ها درسال زراعی در منطقه طرق رود چند میلیمتر بوده است؟

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها