امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65108
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۴ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۰
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز خبر داد:

امام جمعه نطنز، گفت: نماینده و فرماندار شهرستان نطنز یک روز قبل از برگزاری همایش علم و عزت، بنا به دلایل نامعلومی از اختصاص این سالن و البته دیگر مکان های دولتی برای برگزاری چهارمین همایش علم و عزت در شهرستان نطنز جلوگیری کردند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز حجت الاسلام روح الله امینی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار صاحب نیوز، اظهار کرد: ستاد برگزاری مراسم گرامیداشت ۲۰ فروردین روز ملی فناوری هسته ای امسال نیز تصمیم گرفت تا برای چهارمین سال متوالی این مراسم پرشور را به پاس ارج نهادن به فعالیت های بی نظیر دانشمندان هسته ای و شهدای علم عزت، در نطنز برگزار کند.

امام جمعه نطنز با اشاره به برگزاری جلسه هماهنگی با مسئولان شهرستان برای اجرای برنامه، افزود: طبق هماهنگی های انجام شده قرار بود این مراسم در سالن ورزشی شهید منوچهری نطنز برگزار شود.

وی تصریح کرد: نماینده و فرماندار شهرستان نطنز یک روز قبل از برگزاری این مراسم، بنا به دلایل نامعلومی از اختصاص این سالن و البته دیگر مکان های دولتی برای برگزاری چهارمین همایش علم و عزت در شهرستان نطنز جلوگیری کردند.

رئیس ستاد بزرگداشت روز ملی فناوری هسته ای در نطنز با تاکید بر این که این برنامه یک همایش مردمی و ملی برای پاسداشت ارزش های انقلابی در پایتخت هسته ای ایران است، بیان کرد: این مراسم امروز ساعت ۱۶:۳۰ در حسینیه مرکز شهر نطنز و با حضور حجت الاسلام نبویان سخنران انقلابی و علی زکریایی طنزپرداز کشوری برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: شهرستان نطنز پر است از مشکلاتی که آینده جوانان و نوجوان این خطه را نشانه رفته و البته جز در موارد خاص نیز از همت انقلابی و مدیریت جهادی خالی است اما متاسفانه بعضی ها برای رفع این مشکل ها، سرهای خود را به سمتی چرخانده اند که در آن سمت تلاش می شود تا اگر حرکتی مردمی برای احیای یاد و نام شهدا و ارزش های نظام الهی انجام می شود، با سنگ اندازی و حاشیه سازی این حرکت را متوقف کنند.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها