امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65094
تاریخ انتشار: ۴:۵۹ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
چاپ این نوشته
Share
مدیر کمیته امداد نطنز خبر داد:

مدیر کمیته امداد نطنز، گفت: خیران مقیم و غیر مقیم شهرستان و همچنین حامیان ایتام در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین در سال گذشته سه میلیارد و ۳۲۴ میلیون ریال به ایتام و فرزندان محسنین زیر چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کمک کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محمد رضا مومی اردستانی ظهر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری، اظهار کرد: یکی از موفق ترین طرح های کمیته امداد امام خمینی (ره) طرح اکرام و محسنین است که در آن یک فرد حقیقی کفالت یک یا چند نفر از ایتام و یا فرزندان غیر یتیم زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) را بر عهده گرفته و حداقل ماهیانه مبلغ ۳۰۰ هزار ریال را برای فرزند معنوی خود پرداخت می کند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز، افزود: ۷۰ یتیم و ۳۱۰ فرزندان محسنین زیر پوشش این نهاد در سطح شهرستان هستند که مورد حمایت خیران و حامیان قرار دارند.

وی تصریح کرد: خیران مقیم و غیر مقیم شهرستان و همچنین حامیان ایتام در قالب طرح‌های اکرام ایتام و محسنین در سال گذشته سه میلیارد و ۳۲۴ میلیون ریال به ایتام و فرزندان محسنین زیر چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان کمک کرده‌اند.

اردستانی بیان کرد: این نهاد مقدس در طرح اکرام ایتام و محسنین علاوه بر فرزندان خانواده‌ هایی که از نعمت پدر محروم هستند، فرزندان و دانش آموزان غیر یتیمی که به دلیل بیماری، کهولت و از کار افتادگی پدر، توان اداره زندگی خود را ندارند را نیز مورد حمایت های مادی و معنوی خود، آن هم با استفاده از ظرفیت های خیران و حامیان می کند.

وی با تاکید بر این که بخشی از مشکلات معیشتی، فرهنگی و آموزشی فرزندان یتیم و غیر یتیم نیازمند از محل مبالغ واریزی حامیان و خیران برطرف می شود، خاطر نشان کرد: خیران مقیم و غیر مقیم به همراه حامیان در طول سال علاوه بر اهدای کمک های نقدی ماهیانه، پوشاک، مواد غذایی، خدمات مسکن و کمک های درمانی و فرهنگی آن ها را نیز بر طرف می کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز ضمن قدردانی از حمایت های بی دریغ مردم، مسئولان و خیران در اجرای طرح های اکرام ایتام و محسنین، از مردم نوع دوست خواست تا با شرکت در این طرح مابقی ایتام و دانش آموزان غیر یتیم نیازمند را حمایت کنند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها