امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65090
تاریخ انتشار: ۲:۰۵ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
چاپ این نوشته
Share
تحولات جهان اسلام:

نیروهای رژیم آل خلیفه، ۳۱۸ روز است که آیت الله عیسی قاسم را در خانه خود حبس کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز به نقل از المیدان، نیروهای امنیتی به دستور رژیم آل خلیفه با حضور در منطقه «الدارز»، ۳۱۸ روز است که آیت الله «عیسی قاسم»، رهبر شیعیان بحرین را در منزل حبس کرده اند.

سایت خبری «المیدان» وابسته به گروه های انقلابی اعلام کرد: هم زمان با نزدیک شدن حبس یک سالگی آیت الله عیسی قاسم، رژیم آل خلیفه نیروهای جدیدی را به منطقه اعزام کرده است.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، وضعیت جسمانی آیت الله عیسی قاسم به دلیل شرایط نامناسب، رو به وخامت است و در ماه های گذشته مجبور شدند برای مدت کوتاهی در بیمارستان بستری شوند.

نیروهای امنیتی رژیم نه نتها به وی اجازه خروج از منزل را نمی دهند، بلکه به علما و مردم عادی اجازه نمی دهند که به عیادت این رهبر عالیقدر بروند.

گروه های انقلابی با صدور بیانیه از ساکنان‌ محله های مختلف بحرین درخواست کرده اند که تظاهرات گسترده ای را در حمایت از آیت الله عیسی قاسم برپا کنند.

گروه های انقلابی، علما و حتی مردم از سازمان های حقوق بشر درخواست کرده اند که در خصوص این جنایت غیر انسانی سکوت نکنند و این اقدام را محکوم کنند.

دادگاه رژیم آل خلیفه سال گذشته آیت الله عیسی قاسم را به بهانه مسائل پول شویی در خانه حبس کرده و اجازه خروج از منزل را به وی نمی دهد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها