امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65087
تاریخ انتشار: ۲:۰۱ ب.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۶
چاپ این نوشته
Share
رئیس جمعیت هلال احمر بادرود:

رئیس جمعیت هلال احمر بادرود، گفت: ۴۶ نفر از اعضای جوان جمعیت هلال احمر بادرود در طرح راهنمای مسافران نوروزی به صورت ۱۲ ساعته و ۲۳ نجاتگر در طرح امداد و نجات به صورت ۲۴ ساعته به بیش از چهار هزار و ۵۰۰ مسافر نوروزی خدمات مختلف ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز علی کفاشی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: طرح های امداد و نجات نوروزی و طرح راهنمای مسافران جمعیت هلال احمر بادرود از تاریخ ۲۵ اسفند ۹۶ تا ۱۵ فروردین ۹۷ اجراء شد.

رئیس جمعیت هلال احمر بادرود، افزود: ۴۶ نفر از اعضای جوان جمعیت هلال احمر بادرود در طرح راهنمای مسافران نوروزی به صورت ۱۲ ساعته و ۲۳ نجاتگر در طرح امداد و نجات به صورت ۲۴ ساعته به بیش از چهار هزار و ۵۰۰ مسافر نوروزی در قالب طرح راهنما و ۱۲ مورد حادثه جاده ای و شهری خدمات مختلف ارائه دادند.

وی گفت: ارائه فعالیت های فرهنگی و ورزشی همراه با اهداء جوایز، ایستگاه صلواتی و توزیع شربت و شیرینی در سالروز تولد ائمه معصومین (ع)، برپایی نمایشگاه، چیدمان هفت سین نوروزی و غیره از جمله برنامه های دیگری بود که توسط این جمعیت در طول اجرای طرح های نوروزی انجام شد.

کفاشی تصریح کرد:  تعداد سه هزار و ۷۰۰ برشور، سه هزار و ۴۰۰ نقشه راه های استان و منطقه، یک هزار و ۵۰۰ پمفلت امدادی بین مسافران و مراجعه کنندگان در ایستگاه جوانان و راهنمای مسافرن نوروزی توزیع شد.

وی همچنین از ارائه خدمات کنترل قند خون و فشار خون به بیش از ۶۰ نفر و همچنین پیوستن ۳۲۵ نفر از گردشگران به کمپین «نه به تصادفات» خبر داد.

رئیس جمعیت هلال احمر بادرود خاطر نشان کرد: پایگاه امداد و نجات بین شهری این جمعیت مستقر در میدان غدیر و محور ترانزیت تهران به بندرعباس در کیلومتر ۶۰ کاشان و اردستان به ۱۲ مورد حوادث شهری و بین شهری  اعزام شد که نتیجه آن اعزام هفت مورد به مراکز درمانی، شش مورد درمان سرپایی و اسکان شش خانوار در محل پایگاه بود.

کفاشی از کلیه نجاتگران، اعضای جوانان و همچنین مسئولان شهرستانی، استانی و کشوری که جمعیت هلال احمر بادرود را در طول طرح یاری کردند، قدردانی کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها