امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65081
تاریخ انتشار: ۳:۵۷ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
چاپ این نوشته
Share
رئیس جمعیت هلال‌احمر نطنز خبر داد:

رئیس جمعیت هلال احمر نطنز، گفت: از تاریخ ۲۸ اسفند سال گذشته تا پایان چهاردهم فروردین سال جاری، ۱۸ نفر از اعضاء جوان خواهر و داوطلبان در اجرای طرح های مختلف جمعیت هلال احمر نطنز شرکت کرده و با اقدام های شبانه روزی به بیش از دو هزار و ۷۷۰ مسافر نوروزی خدمات مختلف ارائه دادند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز اصغر سلطانی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز، اظهار کرد: طرح های امداد و نجات نوروزی و طرح های ایمنی و سلامت مسافران جمعیت هلال احمر نطنز شامل راهنمای مسافران، پایگاه های امداد جاده ای و استقرار پزشکان داوطلب برای ارایه خدمات درمانی به مسافران در ایام تعطیلات نوروزی توسط جمعیت هلال احمر نطنز اجرا شد.

رئیس جمعیت هلال احمر نطنز، افزود: از تاریخ ۲۸ اسفند سال گذشته تا پایان چهاردهم فروردین سال جاری، ۱۸ نفر از اعضاء جوان خواهر و داوطلبان در اجرای طرح های مختلف جمعیت هلال احمر نطنز شرکت کرده و با اقدام های شبانه روزی به بیش از دو هزار و ۷۷۰ مسافر نوروزی خدمات مختلف ارائه دادند.

وی اضافه کرد: ارائه فعالیت های فرهنگی و ورزشی همراه با اهداء جوایز نفیس، اجرای مراسم های مختلف به مناسبت سالروز تولد ائمه معصومین (ع) و همچنین سالروز شهادت ایشان، برپایی نمایشگاه با موضوع اعتیاد و غیره از جمله برنامه های دیگری بود که توسط این جمعیت در طرح های نوروزی اجرا شد.

سلطانی گفت: جمعیت هلال احمر در ایستگاه سلامت به ۲۲۰ نفر و در ایستگاه فضای دوستدار کودک به ۶۹۵ نفر خدمات ارائه داده است.

وی همچنین از توزیع دو هزار و ۶۹۶ نقشه گردشگری و دو هزار و ۲۵۷ برشور امدادی و همچنین دو هزار و ۱۷۱ از سایر محصولات فرهنگی دیگر در بین مسافران و گردشگران نوروزی خبر داد.

رئیس جمعیت هلال احمر نطنز خاطر نشان کرد: امسال اعضای جمعیت هلال احمر، مسافران و گردشگران نوروزی را برای شرکت در پویش مردمی «نه به تصادفات جاده‌ای» دعوت کردند که با تبلیغات انجام شده، ۶۵۹ مسافر نورزوی با حضور در ایستگاه سلامت جمعیت هلال احمر نطنز، به این پویش مردمی پیوستند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها