امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65075
تاریخ انتشار: ۲:۴۰ ب.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۵
چاپ این نوشته
Share
فرماندار نطنز خبر داد:

فرماندار نطنز، گفت: از تاریخ ۲۷ اسفند سال گذشته تا پایان سیزدهم فروردین سال جاری ۵۴۲ هزار ۵۰۰ نفر از آثار تاریخی و مذهبی و همچنین از جاذبه های گردشگری بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز یوسف حسنی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگاران از رشد ۱۰ درصدی گردشگران و مسافران نوروزی بازدید کننده از اثار باستانی و جاذبه های گردشگری و مذهبی در سطح شهرستان خبر داد.

فرماندار شهرستان نطنز، افزود: از تاریخ ۲۷ اسفند سال گذشته تا پایان سیزدهم فروردین سال جاری ۵۴۲ هزار ۵۰۰ نفر از آثار تاریخی و مذهبی و همچنین از جاذبه های گردشگری بازدید کردند.

وی با بیان این که در طول این مدت ۱۵۲ هزار و ۱۴۹ مسافر و گردشگر در مراکز مختلف اقامت داشته اند، تصریح کرد: هشت هزار و ۶۵۰ نفر در هتل ها و تأسیسات گردشگری، یاز ده هزار و ۳۱۵ نفر در مدارس، یک هزار و ۶۴۰ نفر در خانه مسافر و ۱۳۰ هزار ۵۴۴ نفر در چادرها، زا‌ئرسرای امامزادگان و پارک ها اقامت داشته اند.

حسنی ادامه داد: ۳۷۲ هزار و ۱۸۷ مسافر از جاذبه های تاریخی، فرهنگی و تعداد ۷۸ هزار و ۸۷۸ گردشگر از جاذبه های طبیعی بازدید کردند.

وی با بیان این که در ایام تعطیلات نوروزی بیش از ۱۵۹ هزار گردشگر از آثار تاریخی روستای ابیانه بازدید کردند، گفت: یک هزار و ۱۴۷  گردشگر خارجی از ملیت های مختلف در ایام نوروز از روستای تاریخی ابیانه بازدید کردند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها