امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 65055
تاریخ انتشار: ۱۱:۵۰ ب.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۳
چاپ این نوشته
Share
مدیر آستان امامزاده احمد (ع) نطنز:

مدیر آستان امامزاده احمد (ع) نطنز، گفت: این آستان مقدس روزانه از بیش از پنج هزار زائر و مسافر نوروزی در طرح آرامش بهاری میزبانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محمد ابراهیمی عصر امروز در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: آستان مقدس امامزاده احمد (ع) روستای خفر نطنز به مانند دیگر امامزاده های دیگر امسال نیز میزبان مسافران نوروزی در طرح آرامش بهاری بود.

مدیر آستان امامزاده احمد (ع) نطنز، افزود: این آستان مقدس روزانه از بیش از پنج هزار زائر و مسافر نوروزی در طرح آرامش بهاری میزبانی کرد.

وی تصریح کرد: برپایی غرفه های مختلف، اجرای برنامه های متنوع مذهبی و فرهنگی مناسب همه رده های سنی و ارائه خدمات مشاوره ای توسط روحانی مستقر از جمله اقدامات صورت گرفته در قالب طرح آرامش بهاری در این مکان زیارتی بود.

ابراهیمی گفت: نکته حائز اهمیت در نحوه برگزاری طرح آرامش بهاری در مقایسه با سایر بقاع متبرکه در استان اصفهان و حتی در کشور این است که در این آستان مقدس مشکلات عدیده ای وجود دارد و منابع مالی فعلی امامزاده جوابگوی رفع نیازها نیست اما سعی شد طرح با کیفیت بالا برگزاری شود.

وی ادامه داد: با این حال مقایسه برگزاری طرح آرامش بهاری در امامزادگان استان و در کشور بر مبنای کیفیت صحیح است و به دلیل اختلاف سطح درآمدی و منابع مالی در امامزادگان، سزاوار نیست کمیت را معیار سنجش قرار داد.

مدیر آستان امامزاده احمد (ع)، بیان کرد: کلیه خدماتی که در ایام سال و به خصوص تعطیلات نوروزی به زائران ازائه می شد به صورت کامل، رایگان بود و با وجود کمبودها باز هم رضایت زائران و مسافران نوروزی را در پی داشت.

وی خاطر نشان کرد: آستان مقدس امامزاده احمد (ع) در طول ایام تعطیلات نوروزی پذیرای بیش از ۶۵ هزار زائر و مسافر نوروزی بود.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها