امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64999
تاریخ انتشار: ۴:۴۹ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۱۱
چاپ این نوشته
Share

نیروهای رژیم صهیونیستی با یورش به تظاهرکنندگان در کرانه باختری و نواره غزه، صدها فلسطینی را شهید و زخمی کردند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز فلسطینیان حاضر در «کرانه باختری و نوار غزه» روز گذشته به دعوت از گروه های مقاومت اسلامی تظاهرات گسترده ای را به مناسبت «روز بازگشت بزرگ» برگزار کردند.

شبکه خبری «المیادین» لبنان اعلام کرد: هزارن فلسطینی با حضور در مناطق مرزی نوار غزه و شهرهای مختلف کرانه باختری، تظاهرات گسترده ای را برگزار کردند.

تظاهرکنندگان با سردادن شعارهایی ضد رژیم صهیونیستی، از سازمان های بین المللی درخواست کردند تا در مقابل جنایت های رژیم سکوت نکنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، تظاهرکنندگان همچنین از سازمان ها و کشورهای آزادی خواه درخواست کردند تا به آن ها در بازپس گیری سرزمین اشغال شده فلسطین کمک کنند.

خبرنگار میدانی شبکه خبری المیادین اعلام کرد: نیروهای رژیم صهیونیستی نیز به منظور سرکوب کردن تظاهرات، به سمت فلسطینیان در شهرهای مختلف کرانه باختری و مناطق مرزی نوار غزه یورش بردند.

منابع پزشکی فلسطین اعلام کردند: ۱۶ تن از جوانان فلسطینی نوار غزه و کرانه باختری در یورش امروز رژیم صهیونیستی شهید و بیش از ۱هزار تن دیگر زخمی شدند.

به گفته منابع پزشکی فلسطین، به دلیل وخیم شدن وضعیت برخی از تظاهرکنندگان، امکان افزایش تعداد شهدا وجود دارد.

فلسطینیان کرانه باختری و نواره غزه هر ساله تظاهرات گسترده ای را به دلیل مصادره زمین های کشاورزی این کشور توسط رژیم صهیونیستی برگزار می کنند.

انتهای پیام/ المیادین/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها