امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64986
تاریخ انتشار: ۳:۲۵ ب.ظ - جمعه ۱۳۹۷/۰۱/۱۰
چاپ این نوشته
Share
امام جمعه نطنز:

امام جمعه نطنز،گفت: امسال شعار حمایت از کالای ایرانی از طرف رهبر معظم انقلاب مطرح شد که به طور حتم و در اولین گام برای تحقق این شعار باید به صورت جدی با فساد اقتصادی، رانت خواری، ویژه خواری و قاچاق کالا مبارزه کرد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز امام جمعه نطنز در خطبه های نماز جمعه این هفته با گرامیداشت ۱۳ فروردین روز طبیعت، اظهار کرد: همه وظیفه داریم تا به طبیعت به عنوان یک آفرینش زیبای خدادادی احترام بگذاریم و آن را نباید چه با آسیب های ظاهری و چه با گناه آلوده کنیم.

حجت الاسلام روح الله امینی، افزود: نباید در این روز بی بندوباری، بی غیرتی و بسیاری از آسیب های اجتماعی رواج یابد که اگر چنین شد به طور حتم آثار آن به زندگی خودمان باز می گردد و دامان ما را می گیرد.

وی همچنین ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت و بیان کرد: یک حرکت ممتازی در ۱۲ فروردین سال ۵۸ اتفاق افتاد که مردم با حضور پرشور و با ۹۸٫۲ درصد آرا به جمهوری اسلامی رای داده و حاکمیت اسلام در کشور را تثبیت کردند و امروز نیز به برکت همین حاکمیت اسلامی هرروز بر عزت و اقتدار نظام و انقلاب اسلامی افزوده می شود.

خطیب جمعه نطنز با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در اولین روز از سال جدید در کنار بارگاه حضرت رضا علیه السلام، گفت: فرمایش های رهبر معظم انقلاب همیشه به عنوان چراغ راهنما برای ملت و دولت و نسخه سعادت بوده است، البته به شرطی گوش جان به آن سپرده و این نقشه ها و راهبردها عملی شده باشد.

وی با تاکید بر این که ایران اسلامی جزء ۱۵ کشور ثروتنمد دنیا است، تصریح کرد: آنچه کمبود آن در کشور ما احساس می شود فقدان مدیری لایق با روحیه ای انقلابی، ولایت پذیری و جهادی است، بعضی از مسئولان یا اهمیت موضوع را درک نمی کنند و یا بد عمل می کنند و این بد عمل کردن نیز باعث خسران مردم می شود.

حجت الاسلام امینی ادامه داد: هرگاه کار به جوانان مومن و متعهد افتاد در آن کار به نتیجه مطلوب رسیدیم و نمونه بارز آن پیشرفت چشمگیر جمهوری اسلامی در حوزه نظامی و توان دفاعی است که همه آن به دست جوانانی به ثمر نشست که به این قدرت و توان، آن هم با ظرفیت های داخلی ایمان داشتند.

وی با تاکید بر این که باید در حوزه اقتصادی نیز اساس کار را به همین جوانان سپرد، افزود: امسال شعار حمایت از کالای ایرانی از طرف رهبر معظم انقلاب مطرح شد که به طور حتم و در اولین گام برای تحقق این شعار باید به صورت جدی با فساد اقتصادی، رانت خواری، ویژه خواری و قاچاق کالا مبارزه کرد.

امام جمعه نطنز با بیان این که برجام به خاطر مشکلات اقتصادی موجود در کشور، بر ما تحمیل شد، بیان کرد: ملت و دولت باید با عزمی جهادی به تولید با کیفیت داخلی و مصرف آن روی آورند تا بسیاری از معضل های اقتصادی که گریبان جامعه را گرفته است با تولید ملی مرتفع شود.

وی خاطر نشان کرد: دشمنان دیرین نظام و انقلاب با تحریم های جدید به فکر ایجاد برجام های دو و سه هستند و می خواهند با اعمال محدودیت های موشکی و جلوگیری از نفوذ معنوی در جهان، راه عزت و اقتدار را بر ملت سد کرده، فاتحه هسته ای شدن جمهوری اسلامی را بخوانند و هم با تضعیف جبهه مقاومت سلطه خود بر کشور را ایجاد کنند، اما هیچ گاه این هدف آن ها محقق نمی شود.

 

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها