امروز: جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64952
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۱ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۷/۰۱/۹
چاپ این نوشته
Share
فرمانده انتظامی نطنز خبر داد:

فرمانده انتظامی نطنز، گفت: با اقدام های به موقع پلیس، سارقان حرفه ای اماکن خصوصی با بیش از ده فقره سرقت در دام پلیس نطنز گرفتار شدند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سرهنگ پاسدار علی بنی آدمی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با اعلام مرکز پیام مبنی بر سرقت از اماکن خصوصی تدابیر لازم برای پیگیری اندیشیده و  دستورهای لازم به پلیس های تخصصی و کلانتری ها داده شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نطنز افزود: با اقدام های به موقع پلیس، سارقان حرفه ای اماکن خصوصی با بیش از ده فقره سرقت در دام پلیس نطنز گرفتار شدند.

وی با بیان این که پلیس آگاهی شهرستان و کلانتری بخش امامزاده دو سارق سابقه دار را در رابطه با سرقت از اماکن شناسایی و دستگیر کردند، گفت: متهمان در رویارویی با پلیس، به بیش از ده فقره سرقت اعتراف کردند و بعد از تکمیل پرونده به مقامات قضایی تحویل داده شدند.

این مقام انتظامی همچنین از دستگیری توزیع کننده مواد مخدر در یکی از محله های شهر نطنز خبر داد و افزود: فردی با هویت مشخص و با بیش از ۲۰ گرم مواد مخدر که روزانه زندگی برخی از جوانان نطنزی را به تباهی می کشاند دستگیر شد.

بنی آدمی خاطر نشان کرد: به تازگی در اجرای طرح امنیت اجتماعی در شهرستان نیز یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودرو توقیف شده است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها