امروز: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64871
تاریخ انتشار: ۱۰:۰۹ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۵
چاپ این نوشته
Share
نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر:

نماینده نطنز، گفت: امروزه سیل واردات اجناس مختلف خارجی و بازار کالاهای خارجی یکی از دلایل رکود تولید داخلی است و توجه به کالای ایرانی می تواند واردات بی رویه به کشور را کنترل کند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مرتضی صفاری نطنزی صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران با بیان این که شعار امسال می تواند زمینه ساز توسعه و پیشرفت داخلی کشور باشد، اظهار کرد: شعار حمایت از کالای ایرانی همچون شعارهای سال های پیش که توسط رهبر انقلاب انتخاب شده رهنمود سال کشور و دیدگاه ایشان نسبت به مسائل کشور را نشان می دهد.

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی، افزود: شعار «حمایت از کالای ایرانی» می تواند کلید واژه و راهنمای مسئولان کشور در برنامه ریزی ها و عملکرد های خود در طول سال جاری باشد.

وی در خصوص آثار این شعار بر اقتصاد کشور، گفت: از مشکلات امروز جامعه ما شرایط نامطلوب اقتصادی و نبود اشتغال برای جوانان است که به طور حتم اگر از تولید داخلی حمایت شود حاصل آن افزایش تولید و کارکرد کارخانه ها و به دنبال آن بهبود شرایط اقتصادی کشور خواهد بود که در نتیجه معضلاتی چون بیکاری جوانان به دنبال تولید بیشتر و استخدام آن ها در شرکت های تولیدی، حل خواهد شد.

صفاری با اشاره به لزوم بهبود کیفیت تولیدات داخلی در رقابت با تولیدات خارجی نیز تاکید کرد: امروزه سیل واردات اجناس مختلف خارجی و بازار کالاهای خارجی یکی از دلایل رکود تولید داخلی است و توجه به کالای ایرانی می تواند واردات بی رویه به کشور را کنترل کند.

نماینده نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی، خاطر نشان کرد: این ورود به عرصه رقابت با کالای خارجی در شرایطی میسر خواهد شد که اجناس داخلی با کیفیت مطلوب مصرف کنندگان عرضه شود و لذا تولید کنندگان داخلی باید به این مسئله تیز توجه داشته باشند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها