امروز: شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
کد خبر: 64700
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲ ق.ظ - پنج شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۴
چاپ این نوشته
Share
مسئول اردویی سپاه ناحیه نطنز خبر داد:

مسئول اردویی سپاه ناحیه نطنز، گفت ۲۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم در سطح شهرستان نطنز در قالب پنج دستگاه اتوبوس، به منظور بازدید از مناطق عملیاتی جنوب در ایام نوروز اعزام خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سرگرد پاسدار احسان قاسمی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز از آغاز ثبت نام متقاضیان حضور در مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب کاروان نوروزی راهیان نور خبر داد.

مسئول اردویی و گردشگری سپاه ناحیه نطنز، افزود: ۲۰۰ نفر از اقشار مختلف مردم در سطح شهرستان نطنز در قالب پنج دستگاه اتوبوس، به منظور بازدید از این مناطق در قالب اردوی راهیان نور در ایام نوروز اعزام خواهند شد.

وی تصریح کرد: عموم مردم شهید پرور شهرستان نطنز در صورت تمایل و حضور در این سفر زیارتی و معنوی می توانند به حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج در سطح شهرستان مراجعه کنند.

قاسمی گفت: اولین کاروان راهیان نور نوروزی شهرستان نطنز متشکل از ۴۰ نفر از اقشار مختلف مردم نطنز، بیست وششم اسفندماه به این مناطق اعزام می شود و روز بیست و نهم اسفندماه بازخواهد گشت.

وی ادامه داد: دومین کاروان راهیان نور نوروزی نیز روز پنجم فرودین ماه سال ۹۷ در قالب چهار دستگاه اتوبوس به این مناطق اعزام می شوند تا در بازه زمانی سه روزه از مناطق مختلف بازدید کنند.

مسئول اردویی و گردشگری سپاه ناحیه نطنز خاطر نشان کرد: کاروان های اعزامی با حضور راوی و هدایتگر از یادمان های شلمچه، دهلاویه، هویزه، اروند کنار و سایر یادمان های شهدا در مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها