امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 64684
تاریخ انتشار: ۲:۵۵ ب.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
چاپ این نوشته
Share
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) نطنز خبر داد:

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) نطنز گفت: تاکنون یک هزار سبد غذایی بین مددجویان در سطح شهرستان توزیع شده است و تلاش می کنیم تا با کمک خیران و مسئولان، ۵۰۰ سبد عیدانه دیگر نیز در روزهای آینده تهیه و بین نیازمندان توزیع شود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز محمدرضا مومی اردستانی ظهر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری از آغاز توزیع سبد غذایی عیدانه بین مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز و اقشار آسیب پذیر در سطح منطقه خبر داد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز، افزود: یک هزار و ۵۰۰ سبد غذایی تهیه می شود و بین بالغ بر یک هزار و ۲۰۰ خانواده زیر پوشش و اقشار نیازمند توزیع خواهد شد.

وی با بیان این که این طرح با تعامل و انعقاد تفاهم نامه با خیریه ها و مرکز نیکوکاری وابسته به این نهاد در نطنز در حال اجرا است، گفت: تاکنون یک هزار سبد غذایی بین مددجویان در سطح شهرستان توزیع شده است و تلاش می کنیم تا با کمک خیران و مسئولان، ۵۰۰ سبد عیدانه دیگر نیز در روزهای آینده تهیه و بین نیازمندان توزیع شود.

اردستانی بیان کرد: برنج، روغن، گوشت، ماکارونی، سویا و رب، اقلام موجود در این سبد غذایی است که برای تهیه هر سبد به طور تقریبی بالغ بر یک میلیون ریال هزینه شده است.

وی با قدردانی از حمایت های مردم، مسئولان، خیران و به خصوص نیکوکاران شهرستانی مقیم دیگر نقاط کشور از اجرای طرح های این نهاد در آستانه سال جدید، از اهدای بن کفش و لباس به ۳۰۰ دانش آموز زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در سطح شهرستان در روزهای آینده خبر داد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نطنز خاطر نشان کرد: به همت ادارات آموزش و پرورش در شهرهای نطنز و بادرود و با همکاری این نهاد، بن های کفش و لباس خریداری شده است و به زودی در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار می گیرد.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها