امروز: پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
کد خبر: 64680
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۰ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۲
چاپ این نوشته
Share
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز:

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز، گفت: بسیج سازندگی تلاش می کند تا با استفاده از زمین های بایر و با اجرای طرح کاشت درخت بادام و گل محمدی و دیگر محصول های کم آب، الگوی کشت های مقاوم به کم آبی را ترویج کند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سرگرد پاسدار حسنعلی رحمانی صبح امروز در گفتگو با این پایگاه خبری از غرس ۱۱۰ اصله نهال دیر گل بادام در محل سپاه و به همت نیروهای رسمی و وظیفه خبر داد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز، افزود: معاونت بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز با همکاری شهرداری نطنز و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان، طرح کاشت هزار گل محمدی را در دست اقدام دارد.

وی تصریح کرد: این طرح کاشت هزار گل محمدی در شهرستان با مشارکت فعال اداره باغبانی مدیریت جهاد کشاورزی نطنز شروع شده است و تا اردیبهشت ماه ادامه دارد.

رحمانی گفت: بسیج سازندگی تلاش می کند تا با استفاده از زمین های بایر و با اجرای طرح کاشت درخت بادام، گل محمدی و دیگر محصول های کم آب، الگوی کشت های مقاوم به کم آبی را ترویج کند.

وی تاکید کرد: کشاورزی در شهرستان به خاطر کم آبی و خشکسالی های پی درپی مورد تهدید قرار گرفته است و از این رو ورود بسیج سازندگی به همراه جهاد کشاورزی و دیگر مسئولان شهرستان، برای تشویق و ترغیب کشاورزان به کشت محصول های کم آب و جلوگیری از استمرار ضرر و زیان سال های گذشته، هم الگوی کشت را تغییر می دهد و هم محصولاتی با سود بهتر را نصیب کشاورزان می کند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه نطنز خاطر نشان کرد: با بررسی های انجام شده از گیاهانی استفاده خواهد شد که در شرایط کنونی شهرستان قابلیت کاشت و برداشت را داشته باشند.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها