امروز: پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
کد خبر: 64653
تاریخ انتشار: ۲:۲۵ ب.ظ - یکشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
چاپ این نوشته
Share
فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع) بادرود خبر داد:

فرمانده حوزه سیدالشهدا (ع) بادرود، گفت: با همکاری خانواده شهدا، هم‌رزمان، هم محله ای ها، همکاران و همکلاسی‌ های شهید محسن کرمانی نژاد مستندی از این شهید در حال آماده‌سازی است که به‌ محض آماده‌ شدن برای پخش به صدا و سیما ارسال می شود تا به روی آنتن برود.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز سرگرد پاسدار سید محمد طباطبایی ظهر امروز در گفتگو با این پایگاه خبری، اظهار کرد: آبرویی که شهیدان در جای جای این میهن پهناور به کوچه ها بخشیدند ماندگار بوده و محله ها و اهالی آن تا همیشه به یاد، نام، گفتار، رفتار و حتی خاطرات این عزیزان افتخار خواهند کرد.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع) بادرود، افزود: حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا علیه السلام با همکاری پایگاه های بسیج از تمام ظرفیت ها استفاده می کند تا در زمان های مناسب یادواره شهدا با نام «آبروی محله» را در سطح بخش امامزاده برگزار کند.

وی با اشاره به برگزاری چندین یادواره با همین عنوان در بخش، گفت: امشب هم به مناسبت ایام شهادت شهید سرافراز محسن کرمانی نژاد، یادواره این شهید بزرگوار به همراه مراسم بزرگداشت شهدای گمنام بادرود نیز در این شهر برگزار می شود.

طباطبایی با اشاره به مستند سازی های صورت گرفته در مورد شهدای منطقه، گفت: با همکاری خانواده شهدا، هم‌رزمان، هم محله ای ها، همکاران و همکلاسی‌ های شهید محسن کرمانی نژاد مستندی از این شهید در حال آماده‌سازی است که به‌ محض آماده‌ شدن برای پخش به صدا و سیما ارسال می شود تا به روی آنتن برود.

وی ادامه داد: این برنامه تلویزیونی به همت پایگاه مقاومت بسیج مسجد توکل بادرود و با همکاری حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع) و توسط صدا و سیمای مرکز اصفهان در حال تهیه و تولید است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیدالشهدا (ع) بادرود خاطر نشان کرد: حبیب اله ضیغمی از کارگردانان بادرودی تیم تهیه تدوین را همراهی می کند و در این مستند گزیده ای از یادواره شهدای گمنام شهر بادرود و تجلیل از مقام شامخ خانواده شهدای شهر نیز گنجانده خواهد شد.

شهید محسن کرمانی نژاد در تاریخ پنجم شهریور ۱۳۴۶، در شهر بادرود چشم به جهان گشود، پدرش علی، کشاورز بود و مادرش فاطمه نام داشت، تا کاردانی درس خواند و به شغل معلمی روی آورد.

زمان جنگ تحمیلی به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و در تاریخ بیست و پنجم اسفند ۱۳۶۶، در حلبچه عراق بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید.

مزار او در گلزار شهدای شهر بادرود واقع است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها