امروز: پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
کد خبر: 64631
تاریخ انتشار: ۲:۴۱ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
چاپ این نوشته
Share
رییس اداره بهزیستی شهرستان نطنز خبر داد:

رئیس بهزیستی نطنز گفت: ۱۹ مصوبه در طول سال جاری و در جلسه های کمیته فرهنگی و پیشگیری مصوب و برای اجرا به ادارات ارسال شده است که متاسفانه به دلیل عدم حضور و بی تفاوتی اعضاء کمیته نسبت به آسیب های اجتماعی و به خصوص آسیب اعتیاد، نیمی از مصوبات اجرا نشده است.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز مهدی محبی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای نطنز با اشاره به لزوم همکاری جمعی مسئولان برای مبارزه با آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان، اظهار کرد: مهم ترین اصل در پیشگیری از آسیب های اجتماعی افزایش آگاهی عمومی است و اداره بهزیستی به تنهایی نمی تواند این افزایش آگاهی را در جامعه به طور کامل محقق سازد.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان نطنز با قدردانی از همکاری معدود مسئولان ادارات در سطح شهرستان با این اداره و شرکت در جلسه های کمیته فرهنگی و پیشگیری بهزیستی شهرستان، برای چندمین بار در طول سال جاری از بی توجهی بعضی از مسئولان به این موضوع انتقاد کرد و افزود: متاسفانه هنوز هم بعضی از مسئولان مربوطه در بعضی از ادارات، بعد از هشدار های فراوان نسبت به رشد آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان، همچنان نسبت به این موضوع بی تفاوت هستند.

وی تصریح کرد: انتظار داشتیم تا با توجه به تاکیدها و پیگیری های فرماندار شهرستان در خصوص تلاش ادارات و نهادها در سطح شهرستان برای پیشگیری از اعتیاد، حداقل دبیر شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان در جلسات کمیته فرهنگی و پیشگیری شرکت می کرد تا علاوه بر ایجاد ضمانت اجرایی برای بیشتر مصوبات این کمیته، مدیران سایر ادارات نیز خود را مکلف به حضور بیشتر و موثرتر در عرصه پیشگیری از اعتیاد در شهرستان می دانستند.

محبی بیان کرد: ۱۹ مصوبه در طول سال جاری و در جلسه های کمیته فرهنگی و پیشگیری مصوب و برای اجرا به ادارات ارسال شده است که متاسفانه به دلیل عدم حضور و بی تفاوتی اعضاء کمیته نسبت به آسیب های اجتماعی و به خصوص آسیب اعتیاد، نیمی از مصوبات اجرا نشده است.

وی خاطر نشان کرد: امروزه آسیب های اجتماعی با شیوه ها و مدل های جدید و مختلفی و به خصوص در مدارس دخترانه و پسرانه در حال شیوع و افزایش است و برای پیشگیری از این آسیب ها به همکاری و هماهنگی همه ارگان ها نیاز است.

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها