امروز: پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷
کد خبر: 64625
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۳ ب.ظ - شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
چاپ این نوشته
Share
در سکوت کامل مدعیان حقوق بشر صورت گرفت؛

شمار زیادی از ساکنان دو شهرک شیعه نشین«الفوعه و کفریا» در اثر حمله گسترده تروریست ها شهید و زخمی شدند.

به گزارش پایگاه خبری آوای نطنز گروه های تروریستی موجود در مناطق «بنش، معره مصرین و مزارع بروما» واقع در اطراف «الفوعه و کفریا» به منظور توقف عملیات ارتش سوریه در غوطه شرقی دمشق، از دو روز گذشته حمله خمپاره ای سنگینی را علیه مناطق مسکونی این دو شهرک شیعه نشین آغاز کرده اند.

سایت خبری «اعلام الحربی» وابسته به جبهه مقاومت اعلام کرد: تروریست های موجود در اطراف دو شهرک در دو روز گذشته بیش از ۱۵۰ خمپاره به مناطق مسکونی الفوعه و کفریا شلیک کردند.

بر اساس اعلام «اعلام الحربی»، حمله سنگین و وحشیانه تروریست ها به دو شهرک منجر به شهید و زخمی شدن ده ها تن از ساکنان شده است.

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۰:۰۰

دریافت فیلم:

عدم وجود امکانات اولیه زندگی، از قبیل آب، غذا، دارو و افزایش زیاد بهای کالاها، موجب شده است که اهالی دو شهرک الفوعه و کفریا با شرایط زندگی بسیار سختی، دست و پنجه نرم کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، ساکنان الفوعه و کفریا فصل زمستان را با جمع‌آوری آب باران در تانکرهای خود به سر بردند و در برخی اوقات نیز از طریق چاههایی که از دیرباز در زمینهای آنها حفر شده است، مقدار کمی آب تأمین کردند.

شهرک های شیعه نشین الفوعه و کفریا در مرکز استان ادلب واقع شده است و ساکنان این شهرک ها بیش از سه سال است که توسط تروریست ها محاصره شده اند.

دو شهرک الفوعه و کفریا از زمان آغاز محاصره تاکنون بارها از سوی تروریست های قفقازی، ترکمنستانی، سعودی و مراکشی هدف خمپاره ای قرار گرفته اند که در نتیجه آن صدها تن از ساکنان شهید و زخمی شده اند.

انتهای پیام/اعلام الحربی/

نام و نام خانوادگی: (موردنیاز)
پست الکترونیک: (موردنیاز)
آدرس اینترنتی:
درج دیدگاه:
آخرین اخبار
پربیننده ترین ها